Scarlet – Matahari

Tentokrát jsem se vydal na ulici Truhlářskou na předem objednanou masáž k Scarlet. Opět tu platí, že při zazvonění otevřou a pustí vás dovnitř, aniž by se ruským přízvukem po celý ulici muselo rozléhat „Dobrý deén, za kým jdeteé??!?!“. Prostory jsou podobné Pštrossově, jdete přímo na recepci a odtud dolů do jednotlivých pokojů, akorát že na Truhlářské je to o něco větší bludiště. Sprcha byla normálně na pokoji, kde bylo taky hezky teplíčko. Masáž mám předem objednanou, 2200, 60 min, B2B.

 

Scarlet si pro mě z katakomb přišla, a hned jsem viděl ten důvod, proč jsem k ní chtěl – 179 cm. Jsem přibližně 185 a potkat hezkou holku, která se mi aspoň trochu výškově vyrovná, to má něco do sebe. Nevím jestli je to přesně 179, ale předpokládal jsem, že jí bude za co chytit, že se nebudu bát jí polámat a že si nebudu připadat jako s hobitem, a měl jsem pravdu. Scarlet je hezká, vysoká slečna, věk tak 26-30 by seděl, takže je příjemná, zkušená, povídá se s ní hezky. Tělo dobré, Schwarzenegger s 5% body fat to není, tlustá taky ne, je to asi to, co od masérky čekáte, hezké ženské křivky. Na začátku z ní byl cítit profesionalismus, ale v půlce masáže jsme tyto ledy trochu prolomili.

 

Na pokoji jdem do sprchy, naladí tam vodu a dá mi hravý, usměvavý pohled typu „Co čumíš?“. Tak jsem namydlil ruce a proto jsem hned měl důvod jí hezky ohmatat – je to velká holka, a to je dobře, protože hezké věci mají být velké, abychom si je mohli užít. Sem tam zajede rukama do rozkroku, ale spíš se mi chce na masáž, jak je to jenom 60 minut. Jdu si lehnout a dostávám příjemnou masáž, na záda mi hezky tlačí a já začínám hluboce, uvolněně dýchat. Baví mě to opakovat, Scarlet je velká holka – když se mi klouže po zádech, tak ji nevnímám jako batoh (jako všechny ostatní), ale jako příjemnou, měkkou deku. No, asi to nebude úplně alfa to přiznat, ale což, líbí se mi to. Párkrát mi pošimrá rozkrok a před změnou pozice se mu věnuje trochu déle, tempo se mi moc líbí, ptáče dostává přesně tolik pozornosti, aby střílelo včas.

 

Když mě otočí, tak chvilku kecáme a dostal jsem tam pocit, že se se mnou baví ne za peníze, ale protože chce, což je prima, když holka umí navodit takovouhle atmosféru. Co se týče letmých skoropolibků, vzdechů do ucha a nechutné zvířecí erotiky, tak to bylo, ale mám pocit že trochu s odstupem. To jediné mi trochu nesedělo na masáži, ale možná Ella z RH nasadila laťku moc vysoko. Spíš mi teď napadá únava, chodím na masáže celkem pozdě. Po otočce se tyto aspekty trochu začaly lepšit, asi protože jsem se taky začal víc zapojovat. Snažím se jí taky všemožně uvolnit, masíruju jí krk, ramena, záda, zadek, ruce, všechno co mám na dosah. Dolů hrabat nemám chuť, protože mám jen 60 minut. Abych se tomu mohl věnovat, holku připravit a dodělat, tak to nestačí, je to pro mě časový tlak. Jen tak „šahnout si na kundičku“ pro mě není cíl, jedině riskuju pokazit atmosféru. Nevím co by prošlo, takže tady s tím vám moc neporadím. Zajímavě střídá pozice, mám ji pořád na dosah, honění u kolen se nekoná. Holka je to hezká, honí mě a zrovna když chci stříkat (nijak to nepředvídala), tak se na mě Scarlet s úsměvem podívá, což mě kompletně finišuje.

 

Minutu trávíme téměř v tichosti a jedeme do sprchy. Tam už mám čistou hlavu od erotiky a jen před sebou vidím velkou holku, užívám si rukama jejích harmonických ženských křivek. Byla to jedna z prvních masáží, a taky moje první možnost si sáhnout na hezkou, vysokou holku. Z masáže jsem si odnesl ponaučení, že odteď mě v osobním životě zajímají jen vysoké holky . Na konci byl trochu cítit spěch, ale to protože jsme trochu přetáhli. Hodnotím tedy kladně, jediné, co mě v průběhu zarazilo, byl pocit určitého odstupu, ale to byla nejspíš únava masérky, navíc od půlky začal odstup mizet, když jsem ji taky začal masírovat.

https://www.tapky.info/?2403,scarlet-matahari-salon-773-164-811-773164811

773 164 811

 

 

 

Zq0hhmPZfh-1.jpg 27tjdLymRM-0.jpg

3 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx