Klára – Rabbit Hall

Pussycat, 2200, 1 hodina.

 

Spoustu z nás si čte recenze dřív, než jde za masérkou, spoustu z nás vidí věci jako „tady to záleží na sympatiích“ a určitě nejsem sám, kdo si nadějně řekl „tak já s ní ty sympatie určitě mít budu“. Tahle návštěva mi potvrdila, že ať se se slečnou snažíme sebevíc, občas to prostě neklapne.

 

Prostory fajn, jeden z malých, intimních červených pokojů na Vinohradské se sprchou, kde šla hned nastavit správná teplota. Při východu po masáži jsem přímo ve dveřích potkal klienta. Hezky jsem ho pozdravil s úsměvem na tváři, naznačil jsem mu že „vím přesně proč sem jdeš ty prase jedno nechutný“, protože proč ne.

Klárka je nižší, má roztomilý kulatý obličej a prsa trooochu menší, ale jen trochu, než by člověk čekal. Menší prsa se mi ale líbí, chce se mi věřit, že jsou o něco citlivější – ve všem se dá najít pozitivum. Klára je „fit“. Víc toho k popisu těla nevymyslím, bohužel.

Na pokoji šla na chvíli pryč, ať se prý svlíknu. Pak se vrátí a jde se do sprchy. Klára se snaží si povídat a navodit přátelskou atmosféru, bohužel už tady začínáme chápat, že operujeme na trochu jiných kmitočtech a zájmy máme různé. I tak se snažím co nejvíc kecat. Údajně tančí, což jde poznat na jejím těle. Sprcha s holkou je pro mě vždycky fajn, můžete ji namydlit od hlavy (spíš krku) do paty, což byste si měli oba užít.

 

Co se týče masáže na břichu, tak začala jemně, to zbožňuji. I když mám mnohem radši holky který přesně ví co dělají, tak i takový to nezkušený „Podívám se jak budeš reagovat, když ti pošimrám ptáka. Jee, on se hejbee…“ má něco do sebe. To druhé se týče Klárky. Byla to celkem zábava, navíc mi pak zasténala do ucha když se o mně třela – moc příjemné.

 

Po otočce mi byl dopřán pussycat v poloze 69 – hraju si s ženskou vagínou a paní mi u toho honí, nemůžu si stěžovat. „Dovnitř ne“ mi trochu pokazilo iluzi, ale což, stane se. Moc dlouho jsem nevydržel a stříkam. Rovnou jdeme oba do sprchy, kde si snažíme povídat, ale moc velký rapport to nebyl. Jsem v hale, pojetím, obejme mě, a už jsem pryč.

 

Chtěl bych to shrnout tak, že se Klára moc snažila, toho si cením, není to lehké, musí být nahá před cizím člověkem a dělat, že si to užívá. Technicky moc dobrý, vzhledově jsem se taky měl na co dívat, ale osobně mi moc chyběly GFE věci, jako třeba oční kontakt. Klára se na mě moc nedívala, a já na to pak taky neměl chuť. Prostě málo chemie. Masáž tedy hodnotím neutrálně, a masérku kladně – jedná se o něco, co není její vina. Bohužel u Kláry jsou různé recenze, a to i u jednoho zákazníka, který za ní byl dvakrát, což vypovídá o tom, že je to nejen o sympatiích, ale i o náladě a únavě masérky. Určitě se najde někdo, kdo ocení její plynulou češtinu a možnost sahat na kočku, což se třeba u kolegyně Kirové nevyskytuje. Pokud ji chytíte ve správnou denní dobu a v dobré náladě, tak věřím, že budete mít parádní zážitek. Možná za ní sám zajdu znovu, dříve než v 8 večer, a vše bude OK, opravdu nevím, ale zatím takhle.

 

https://tapky.info/?3496,klara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

774 910 918

 

 

 

 

 

KlaraNew3.jpg

4 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech