Masáže

Kira – Rabbit Hall

Jedná se o mojí první masáž v Rabbitu, tuším že to bylo na konci minulého roku nebo začátku tohodle. Zrovna otevřeli pobočku na Vinohradské. Ve dveřích stála Kira a pustila mě dovnitř. Nějakým způsobem jsme se domluvili na B2B za 1700 Kč a šli na pokoj, jeden z těch úplně na konci chodby. Ve srovnání s pokojem na Mánesově je o něco menší, což působí intimně. Sprcha na pokoji, museli jsme chvíli ladit teplotu.

 

Kira měla na stránkách 21 let, ale z nějakého důvodu jí to nevěřím – vzhledově by to možná sedělo, avšak mi přišla nějaká klidná a zkušená když jsme se bavili. Je výškově menší, což mi je fuk, pokud je slečna vysoká – dobře, protože pěkné věci musí být velké (v tomhle případě do výšky, ne šířky), pokud je nízká – taky dobře, mužů ji snadno zvednout a přehazovat jak se mi zlíbí. Obličej byl taktéž me gusta. U Kiry je stejný problém jako u paní Sofiové – kuřba cigaret, byť to je u Kiry cítit o něco méně, zatímco Sofie asi jede kubánský doutníky. Tělo 11/10, namakaná dost, malém byly vidět břišáky. Kdyby byla o něco vyšší a měla křídla + brnění, tak je z ní Valkýra.

 

Ve sprše se už malém koná imitace, ehm, SEKSU, akorát používá ruku místo rozkroku. To bylo parádní, kdybych tam byl 90 minut tak rovnou stříkam, ale řekl jsem, ať radši jdeme na masáž. Masáž na břiše začala velmi jemně, skoro mi ta záda lechtala, to já rád. Velmi brzo mi těma ručkama zajela i do rozkroku, a tam se ve srovnání s ostatními králíky děly zázraky, jak na zádech, tak i na břiše. To jsem jen ležel a ani se na ni nedíval, prostě jsem si to užíval. Měla hodně způsobů a pozic, všechny je nevyjmenuju, ale byly všelijaké, nejen příjemné honění různými hmaty, ale třeba takový příjemný-nepříjemný „lechtivý“ pocit ve zdravé míře. Kira si tam dole opravdu moc ráda hraje, chci u ní pak zkusit lingam.

 

Škoda, že to platí jen pro můj rozkrok. Strašně rád mám namakaná stehna, a strašně rád masíruju vnitřní stranu ženských stehen. Jakmile jsem se ale přiblížil k vulkánu, na který jsem ani neměl v plánu sahat, bylo mi vysvětleno, že je to špatný nápad. Takové okamžiky část masáže zkazí, hlavně když máte jen 60 minut, pak se to hodně projeví na dojmu z celé masáže. Pokud nezměnila přístup, tak bych tam moc nehrabal, abyste taky neměli na chvíli zkaženou iluzi.

 

Naštěstí to vzápětí vykompenzovala naše společná vize – její nohy v mojí hubě, takže pokud si na tomto potrpíte, můžete za ní. V pozici 69 mi ta bohyně pak dopřála šťastný konec.

 

Pokud máte opravdovou nutnost si sáhnout na vagínu, tak za Kirou asi nechoďte. Pokud vás spíš zajímá, co všechno může hezká, namakaná holka provést s vaším pohlavním orgánem – v tom má paní Kira PhD. Výhledy budete mít parádní. Odcházel jsem spokojený a odpočatý. Stejně jako s Violette jsem měl pocit, že se bavím přímo se slečnou a ne s herečkou, což je za mě také plus.

https://tapky.info/?3677,kira-rabbit-hall-774-910-918-774910918

774 910 918

 

 

Kira4.jpg

4.5 4 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
15 listopadu, 2022 22:25

Hm pěkně. A jaké má slečna prsty u nožek? Lakuje si je?

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx