Sofie – Luxury Grand

Ahoj všichni,

… přidám ještě jednu z mého oblíbeného Luxury… Před pár měsíci jsem byl u Sofie (u ní poprvé). Dal jsem si klasiku na 60 min za 1800.

Jako vždy, objednal jsem několik dnů v předstihu (když zveřejní rozvrh). Abych k tomu mohl přizpůsobit své služební povinnosti a mohl spojit příjemné s užitečným. Nevím čím to je… ale v posledních letech jezdím do Prahy mnohem radši, než dříve. Dokonce se tam i těším:- )

Komunikace s Luxury atd… jako vždy, vše bez problémů. A tedy v den D, v dopoledních hodinách přijíždím do Lužické a po zavolání mi po chvíli otvírá Sofie. Na první pohled je milá a sympatická, tuším že to bude dobré. Je poměrně vysoká. Je hezká, štíhlá. Je dobře obdařená (asi ne pouze od Boha, ale to vůbec nevadí, má je velké a pěkné!) Akorát ten věk… dle profilu 26. Myslím, že to ne. A pokud jo, tak vypadá starší. Já bych řekl , že nad 30 to bude.

Nabízí společnou sprchu, kterou já mám rád a nikdy neodmítám. Odskočí pouze pro moji colu, pak už zůstává na pokoji, kde si odloží župánek a šupne ke mně do sprchy. Sprcha se Sofií je rozhodně příjemná. Není to divočina, ale rozhodně to je velmi pěkný a nadějný příslib pro masáž samotnou. Dopřála mi seznámit se s těma krásnýma čtyřkama a její prdelkou.

Masáž začíná standardně na břiše, ale u Sofie je vidět, že ví, proč tu jsme. Přestože masírovat „normálně“ taky umí, tak netráví mimo erotogenní zóny zbytečně moc času. Již v této pasáži se svědomitě věnuje té naší chloubě, až je to více a více nepohodlné. Otočka přišla docela brzy (čas nevím a nikdy neřeším). A pak už to nemělo chybu. Hutná erotická atmosféra s kvalitní erotikou bez zábran. Samozřejmě včetně 69-ky (jinak bych se tady tak nerozplýval:- ) Doteky povoleny všude… no řekl bych spíše vyžadovány. Přímo mě vybízela abych ji intenzivně mazlil, a pokud se jí to náhodou nelíbilo, tak jak dávala najevo, tak to hodně dobře zahrála:- )

I sprcha po byla příjemná, ale už více účelová. (vlastně i ta úvodní byla účelová, jen ten účel byl poněkud jiný:- )

No, a pak už jen zaplatit (vč. dýška) a „zas někdy“… ale za mě, asi s někým jiným. Opáčko nejspíš neplánuju. Což ale není o Sofii, ale spíše o mé hlavě. Mám radši holky méně vyzrálé (věkově)… asi proto, že sám už jsem přezrálý dost:- )

Sofii 100% doporučuji všem, byla velmi dobrá. Dal bych jí 8 bodů z 10

 

https://tapky.info/?3091,sofie-luxury-grand-605-958-304-605958304

 

Sofie.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech