Veronika – annonce

Vyšší dívka s přísnými brýlemi, černými vlasy a krátkým sestřihem na lesbu, intelektuální look. Pracuje v ulici Mendíků. Věk uvádí někdy 24, někdy 25, podle klienta. Podle mého odhadu to může zhruba sedět, možná má o pár let víc. Fotky z inzerce jsou nečekaně pravé. Prsa mají takový zvláštní kuželovitý tvar, velikost možná 1-2. Normálně bych ji asi dal otočku, nebyla úplně můj typ, ale ceny má příznivé, už se mi nechtělo hledat záložní plán a chtěl jsem vyzkoušet, jak to je s inzerovaným mokrým orgasmem. Vchod do šukací místnosti je přímo z ulice. Prostory žádný velký luxus, ale pro tento účel dostačující. Odhaduju, že tam dřív bývala nějaká honírna. Po krátkém seznámení a domluvě na službách (říkala, že mokrý orgasmus umí prý jen s womanizérem), mě poslala do sprchy. Připadala mi docela nezkušená, nepůsobila jako rutinérka, o ručník jsem se třeba musel sám přihlásit.

Na pokoji jsme začali omakáváním rukama. Přišla v červeném spodním prádle, nic moc nápaditého. Byla hned vzrušená a moje doteky se snažila opětovat stejnou měrou. V průběhu akce jsem zkoušel, kam až mě pustí a zarazila mě snad jen když jsem ji chtěl dát prst do zadku. Prý jen dráždit na povrchu. Jinak zákazy žádné. V kundě měla v jednu chvíli i čtyři prsty. Nakonec jsme dotáhli dva její mokré orgasmy. Zůstal pod ní slušnej mokrej koláč. V šukání vyhoví, snaží se, ale určitě jsem už zažil šikovnější dívky. Orál proběhl, snažila se, ale asi nic, na co bych vzpomínal. Asi jsem ji dal zabrat, padala na ni únava, takže mě po nějakém čase začala krotit hláškama, že už další squirt nedá, že potřebuje být ready pro další klienty. Po 45ti minutách od příchodu zase rozjela, že budeme muset končit, takže vojebávka s časem. Nechtěl jsem se s ní hádat o tom, kolik je a vlastně to ani nějak natahovat a za chvíli jsem jí pokropil zadek.

Doporučit lze asi hlavně méně náročným prznitelům.

https://tapky.info/?4028,vasniva-verca-731-810-342-731810342

731 810 342

1200,-/1 hod.

21085E08-FC77-45BC-8A9D-9DB496DBAD58-1.png 762190CA-CD2F-47DB-853A-1028D9C46F25-0.jpeg

3 1 vote
Hodnocení recenze
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
22 května, 2022 22:09

Tak zrovna na tuhle holku se milý Arturito musim ozvat. Chodím k ní pravidelně tak půl roku,dýl taky tuhle práci nedělá,proto taky ještě umí být s klientem mokrá. Mám za sebou hromadu ťapek,jsem veterán,takže mám s čím srovnávat. Co by jsi čekal,za 1500 stovek,když má denně 10 norníků,dva orgasmy mi přijdou docela dost. Prst do zadku,tak znám místa kde by tě s tím jiná rovnou poslala do hajzlu. A ještě by jsi tam za fisting(nebo teda 4 prtsting) nechal pjéťo navíc. Aby bylo jasno nechci tě tady nijak hejtovat,to je přesně kdo komu jak sedne. Já s ní problém nemám,Krátký vlasy si dovolit může,je štíhlá. Kozičky pevné,žádné visáky. Přitom silikony to nejsou,žádný jizvičky. Se mnou ani nepotřebuje gel,je mokrá automaticky(mám 18 čísel),vlezu se v pohodě. Šukání neojebává,aktivní,přiráží. Za příplatek piss,orál bez. A taky dělá esemko jako domina.
Mě s časem neojebala nikdy,spíš jsme chvilku ještě kecali když zrovna nikoho neměla. Umí být milá. Řekl bych že si jí dal do těla 🙂 a už prostě měla dost. Zažil jsem krávy co fakt ojebávaly. Z hodiny 30 minut,sex ve stylu lehnu si na záda snaž se ty. Nedávno jsem zkusil jednu za dva a půl tácu. Fotky photoshop,všechno přehrávala,jak jsem se vystříkal už mě hnala do sprchy. Tak z tý by ti asi mrsklo.Tahle ještě neni zkažená. Ale nemusí sednout každýmu. Vo tom žádná. Ale jedno je jistý. Z toho co se nabízí patří přístupem určitě do horní poloviny žebříčku. Subka jí sedí spíš jemně,žádný fackování a modřiny. Dominu umí dicela dobře. Já tam mám za pár šlupek(1500 za pětadvacetiletou štíhlou holku,neni moc) mám čistejch 60 minut (ale je fakt že 4 prsty jsem jí do kundy nestrkal:))))
Za mě doporučuju.

23 května, 2022 16:33
Reply to  Arturito

No nevim, ja ji cvicne volal a ceny ma 1200 za 30 minut a 1500 za 60 minut. Takze jestli si platil 1200 = 30 minut, tak se nedivim ze po 45 minutach zacinala mit kecy, byla nasrana a zacinala te pakovat 😂

24 května, 2022 15:24
Reply to  Arturito

Do šedesátníka mám zatím 15 let;) Donutil,tos mě pobavil :))) Dneska jsrm u ní byl a ptal jsem se jí. Pamatuje si tě(už to ukazuje že tvá návštěva byla pro ni hlubokým zážitkem:))) prý už měla dost a že tě poslala do sprchy před koncem tak těch 15 minut. Většina ťapek sprchu do hodinky počítá. Nebyl jsem u toho,spíš bych řekl že toho prstění měla plný brejle tak se tě koukala zbavit:) Já si dneska zašukal plnohodnotně,byla mokrá celou dobu,střídali jsme zezadu,nahoře pode mnou kouření,lízání,nakonec jsem se jí vystříkal do čumáku(příplatek) a bylo to. Když si vezmu do úvahy,že už jsem na své cestě potkal holky co nechtěly měnit polohu víc jak dvakrát,nebo že mi přišel otevřít někdo jinej o 20 kilo těžší a z místnosti se valil puch,nebo že si holka zakopávala o kozy u kolen,tak tohle je slušnej nadstandart,jak postavou a jednáním,tak přístupem.
Když si ovšem nepadnete,nepomůže ani svěcená voda 😉

jack.xy
25 května, 2022 13:22
Reply to  Benten

Zdar, mně přijde Verča sympatická 🙂 Líbá se? Nevadí ji to?
Díky za info

6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech