Eliška – jede na sebe

Ten den jsem se pohyboval v centru, moje domluvená favoritka to zrušila, a tak jsem řešil záložní plán. Zkoušel jsem narychlo sehnat něco v okolí. Docela sympaticky se mnou komunikovala paní Eliška, levná není, ale fotky vypadaly dobře a mohla skoro hned. Pracuje v baráku, kde sídlí legendární pražský klub Radost FX. Ve smluvený čas volám, omlouvá se, že potřebuje ještě 5 minut. Po pěti minutách volám znova a naviguje mě přes první dveře do pasáže, tam mě prý pustí přes bzučák. Několik minut jsem čekal a nic se nedělo, přitom na WA byla online. Až když jsem ji poněkolikáté vytáčel, zničehonic bzučák zabzučel. Byt v 1. patře, hodně místností, ale prý jsme tam sami.

Přivítala mě v podvazcích, štíhlá blondýna, skoro nenalíčená, nafouknutý kozy, udávaná výška a váha mohou sedět, v obličeji průměr. Fotky mohou být její. K udávanému věku připočti tak deset. Extra nabízela líbání a OB. Nebral jsem navíc nic. O inzerovaném áčku se vůbec nezmínila. Mám se svléknout před ní na pokoji. Mlsně koukala, jako kdyby si to snad i chtěla užít. Když jsem se vrátil po sprše, zeptala se, jestli se má odstrojit. Řekl jsem jí, ať si to nechá, že jí to sundám časem. Mé přání ignorovala a hned si sundala vše s tím, že silonky nemá ráda a bere si je jen na „přivítání“, protože to vypadá dobře. To byla dost typická ukázka toho, jak to u ní probíhá. Paní má jasnou představu, jak to bude probíhat a reaguje afektovaně, pokud něco uděláš špatně.

Když jsem se k ní po sprše přiblížil, přišel první problém – sprdla mě, že nemám dokonale usušené tělo ze sprchy a že mám na sobě nějaké kapky. Nechápu, ale zůstávám klidný a ještě se jednou a důkladněji přejedu ručníkem. Další problém měla s tím, jak jsem jí lízal bradavky (zkusil jsem jí je lehce na dotek dráždit zuby). Afektovaně poskočila, jakože co to dělám a takhle teda ne. Další problém, když jsem jí hodil vlasy z krku na stranu. Následovala přednáška, ať ji na vlasy nasahám, že si připadá jako čokl, co ho cizí lidi hladí po hlavě. Další problém byl při lízání. Můžeš jen jemně, jako když lížeš zmrzlinu a jen velmi omezený čas.  Za chvíli se i tak udělala. Prsty dovnitř vůbec, to jsem se prý zbláznil. Při šukání moc velký tlak necítím. Šel jsem tam dost plnej, tak to na mě přes to všechno za chvíli jde. Chci ho vyndat, ale ona se se mnou skoro pere, drží mě silou za zadek, abych v ní zůstal, následně mě sprdne, jak si ho dovoluju vyndávat, když ona nemá tohle vyndavání a následné zasouvání ráda. Zkoušel jsem jí píchat pomalu a hladit ji u toho kliťák. Nic neřekla, ale v mžiku mi chytila ruku a začala mi jí páčit, jakože ani tohle ne. Tak jsem jí zalehl a píchal pomalu a hluboko. To se jí líbilo asi nejvíc. Zničehonic mě začala líbat, jen několik vteřin a ucukla. Kupodivu souhlasila s polohou zezadu. Držel jsem jí přitom za zadek. Najednou mě drápla za ruku, jakože roztahovat jí půlky ne. Měl jsem z toho několik škrábanců na předloktí. To si z privátu fakt odnést nechceš. Píchal jsem jí dál, prožívala to docela autenticky, ale v nejlepším, když to na ní šlo, utekla a lehla si na břicho. Jel jsem na ní pár desítek minut slušný cardio, takže jsem se začal potit. To byl pro ni další hroznej problém. Sprdla mě, proč se jako potím, když ona se nepotí. Musel jsem se několikrát utírat. Po chvíli zase začala s tím, že se blíží konec a ať už se udělám. Orál z její strany vůbec neproběhl. Zeptal jsem se, jestli mě může aspoň dohonit. Vyskočila, klekla si co nejdál ode mě, abych na ní nemohl sáhnout a chytla mi ho tak, jakoby kdyby péro v ruce držela poprvé. Do toho hlásila, ať se už udělám, že už není čas. Pochopitelně mi tak během chvíle zvadnul.

Paní se celou dobu chovala, jako kdyby za sex zaplatila ona mě. Všechno muselo být podle ní, ve všem mě musela dost necitlivě korigovat, jak se to líbí jí. Vůbec ji nezajímalo, co se líbí mně. Hodil jsem ručník do ringu a šel do sprchy. Před odchodem mě začala povýšeně poučovat, že jsem úplně mimo a hodina se počítá od příchodu do odchodu (včetně svlékání, oblékání, sprch a dalšího všemožného natahování času). Venku jsem byl přesně 50 minut od příchodu do bytu. Paní mi během mé návštěvy předvedla skoro všechny možné nešvary tohoto byznysu. Nedoporučuji.

https://tapky.info/?4029,eliska-privat-eliska-praha-605-090-915-605090915

605090915

2000,-/1 hod

46848F42-B8F6-4F3C-9802-A6245EA15716.jpeg

5 1 vote
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
19 května, 2022 09:38

Super prispevek, jen mi napadlo, ze je lepsi si ho pred navstevou vyhonit, a radeji zvolit znamejsi noru, nez zalezt k evidentne dominantni psychopatce. Doporucil bych dame si zalozit sadomaso salon, aby si tam vybila svoje frustrace.

Orion
21 května, 2022 19:56

Já s ní měl dobrou zkušenost

Orion
21 května, 2022 20:31

Žádnou dominanci jsem nepozoroval. Tělo i obličej se mi moc líbil, přístup taky fajn. V mezičase mi ukázala fotky na mobilu z pobytu v cizině. Nebyl problém být hotov víc než jednou, je to kočka. 26 let by se i dalo věřit.

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech