Chloe – Candy Shop Massage

Moje první návštěva Candyshopu. Komunikace a rezervace bezproblémová přes WA. Salon v relativně klidné ulici nedaleko Staromáku. Škoda, že chybí ten veřejný časový rozvrh. Na základě nabídky v daný den a velmi pozitivních hodnocení si vybírám Chloe na 60 minut tantrický mix 2000 kč, i když nemám páru, co to znamená a z popisu masáže mi přijde stejná jako nuru či tělo na tělo.

Otevírá mi mini žienka v minisukni s bujným poprsím, nijak se nepředstaví a vypadá nasrane. Z recenze vím, že dveře zvykne otevírat asi manažerka salonu, takže vlastně netuším kdo mi to otevřel dveře. Ptá se mě jestli si dám něco k pití a následně ji mám následovat do pokoje. Skoro se na mě ani nepodívá, o nějakém úsměvu se mi může jen zdát. No ty vole, kdybych neměl nastudovanou tuto stránku, tak by mi napadla v takové atmosféře snad i (první) otočka. Společná sprcha je v podobném duchu, žádný oční kontakt, žádné GFE, nad vším jen mává rukou, vždyť to už je všechno jedno.

Musím ale hned dodat, že jí to odpouštím a sobecky doufám že to nebylo mou osobou. Někteří z vás i vědí, já jsem to tušil, Chloe má kořeny na Ukrajině, takže určitá nechuť a nezájem se v nynější smutné době dala čekat. Sám jsem se zamýšlel, jestli vůbec jít na masáž, aby to nebyl spíše smutný zážitek. Trapně jsem si namlouval, vždyť alespoň je podpořím v těchto nelehkých časech, ale prachy navíc tohle už nenapraví. Musí to být psychicky náročné myslet na to, jak vaši domovinu ničí každý den a do toho s úsměvem honit nějakého debila s extra kč.

Chloe používá Chloe parfém (pokud se nemýlím) je miniaturní, nevím kolik jí udávají na stránkách, já bych tipoval její výšku tak do 155 cm. Jsem poměrně nízký chlap, ale s Chloe jsem si výjimečně připadal jako docela urostlý. Když jsem se jí ve sprše díval do tváře, musel jsem sklopit zrak, to se mi stává málokdy. Její udávané dvojky prsa na ní vypadají jako trojky. Jsou velmi pěkné, tvarované a velmi pevné až tvrdé. Až jsem měl menší podezření o nějaké úpravě, ale to určitě nebude pravda. Chloe asi denně klikuje… 😀

Nevím, jak se to té dívce podařilo, ale během masáže postupně otočila o 180°. Alespoň jsem názorně viděl, jaké to je kvalitní a dobře placené divadlo. V úvodní fázi na břiše ještě pokračuje ve stylu ledové princezny a nabízí mi kvalitní masáž rukama a nohama. Pozoruji ji v zrcadle, má zavřené oči nebo otáčí hlavu na stranu bez zrcadla. Možná jsem se jí fakt hnusil, ale že by až tak? Měl jsem obavy, ale zároveň jsem myslel na to, že to dívka nemá asi lehké. To co ale následovalo byla možná i nejlepší GFE masáž, co jsem zažil. Zařazuji si ji mezi top v mém žebříčku mazlivých a přítulných masáží, což jsem tedy po tom úvodu fakt nečekal. Neumím si představit zastihnout Chloe v lepším rozpoložení, to musí být neskutečný zážitek.

Postupnou gradaci má Chloe zmáknutou na jedničku. Začalo to nenápadným B2B, všechno mělo svůj čas. Například za ruce má zpočátku vůbec nechytala, při druhém přiblížení se naše ruce už setkaly, ale prsty nepropletli, při dalším už ano a tak to bylo se vším. Mám rád takovou provokaci. Otočka asi v polovině. Tak jako byla fáze na břiše spíše o její gymnastice, tak po otočce přichází Chloe s intenzivním mazlením, B2B, objímáním a vzdycháním. Byl jsem z toho velmi příjemně překvapen, recenze nelhaly.

A velký respekt ke Chloe, že se donutila k takovému výkonu, ať už byl důvod její mizerné nálady jakýkoli. Nechává mě pohrát si s její kompletní výbavou. Tím, jak je maličká mám dosah úplně všude, ale nepřeháním to. Občas se nastavuje tak, abych jí mohl pohladit štěrbinku, která reaguje dost pozitivně. Chloe mi při tom krásně vzdychá do ouška a tře se tváří o mou. Jediné, co mi v tom momentě chybí, je nějaký letmý oční kontakt. Předvede mi také nějaké polohy, které jsem ještě neviděl a imitaci koníčka, při které se mi zdá, že už jsem v ní. Nevidím tam, tak nevím. 😀 Štědře vrcholím.

V závěrečné společné sprše se už více snaží ke mně přitulit, musí si při tom stoupnout na špičky. Chloe, moc si přeji, abys neměla žádné starosti. Po oblečení ale zase otáčí zpět o 180° a na mé pokusy o konverzaci odpovídá velmi stroze a dívá se při tom do mobilu. Sakra. Ptá si odemne méně než mají v ceníku na webstránce, tak jí nechávám (asi) dýško, o kterém jsem stejně uvažoval, ale neměl na to u sebe dostatek cashu. Nijak na to nereaguje, spíše nadtím kroutí hlavou. Nedokážu ji prostě nijak potěšit.

Při rozloučení by mi snad ani nepodala ruku, ale já jsem ji tak alespoň jednou rukou jemně objal, nejraději bych ji vyobímal, ale nechtěl jsem být dotěrný. Byl to tedy bizarní zážitek, jako masáž s masérkou s rozdvojenou osobností. Jinak venku jsem byl asi po 80 minutách a to jsem se vyhodil sám. I když má seskupení salonů Candy / Nirvana trošku pofidérní pověst kvůli chybějícímu rozvrhu, tak jsem u nich ještě ani jednou nezažil slabou masáž či nějaké časové nebo foto-ojeby.

Hodnotím určitě kladně, jen doufám, že není tak nevrlá vždy. Možná jsem ji zastihl po nějaké té noční… nebo se jí nelíbí chlapi, kteří se k ní výškově hodí 😀

https://tapky.info/?3765,chloe-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

chloe2-1.jpg chloe-0.png

4.2 5 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
6 května, 2022 09:39

Byl jsem v tomto salonu, nevím, co ti Chloe udělala, ale je to moc hodná holka, celou masáž se na mě usmívala a vtipkovala. Ahoj Candy shop

7 května, 2022 07:40
Reply to  Marian

Ty woe, ty ses baco normalne i omylem podepsal🙈

7 května, 2022 08:13

Co je na tom zazitku bizar? 🤔😂

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech