Emma – Privat Grace

Ke slečně je docela složité se dostat, pokud se neobjednáváš s větším předstihem. Klaplo to tak až na několikátý pokus a zbyl na mě poslední termín v jejím diáři pro ten den. V obličeji mi přišla hezká. Přes poměrně výrazné líčení má docela roztomilé rysy. Je teď blondýna. Věk bych ji tipnul na 23 let. Výška 165 cm asi sedí. Je trochu oplácaná, ale není to nic hrozného. Má ráda sladký a moc nesportuje. Na druhou stranu je to mladá fresh holka a pár kilo navíc jí dělá docela zajímavý ženský křivky. Na žádné kérky si nevzpomínám. Prsa má hezký, menší (možná dvojky), docela citlivý. Pro milovníky masitých zadků a stehen je to dobrá volba. Přivítala mě hrozně mile. Není to žádná arogantní mrcha, ale spíš hodná holka s dobrým srdcem. Byla trochu nervózní. Já teda taky. Připadalo mi to na ní roztomilý. Příplatky nabídnuty: OB, líbání.

Akce byla fajn, ale asi nic, na co budu jako dědek vzpomínat. Mrzelo mě, že jsem ji nedokázal udělat, protože to mě baví nejvíc. Sice se snažila ve všem vyhovět, ale přišlo mi, že se brání větší míře splynutí, puštění mě do své intimity. Možná jsem jí jen nesednul, nebo to z ní nedokázal vykřesat. Říkala, že je náročná a když se chce udělat, trvá ji to přes hodinu, musí být sama, sledovat u toho porno a má pak z toho namoženou ruku. Jestli to je pravda, nedokážu posoudit. Při lízání se občas zapřela, zatnula svaly a prohla se do polohy, aby to měla pod kontrolou. Párkrát mě vyloženě skřípla stehny tak, že jsem měl znemožněn manévrovací prostor, aby se náhodou neudělala. Možná ale byla jen ten den už vyřízená/přecitlivělá tam dole. Jinak se ale snažila ve všem vyhovět. Lízání i prsty povoleny. Navrhnul jsem 69. Občas jsem ji při tom přelíznul i zadek. V téhle poloze mě za chvíli i udělala. V tomhle úhlu na mě kouření zabírá víc, než když pode mnou holka klečí. Jak ucítila, že se začínám kroutit, přidala na intenzitě, nenechala mě utéct, tak jsem to musel odklepat.

Mezi koly jsem zkoušel, jak reaguje na stimulaci erotogenních bodů, co má po těle. Nepřišlo mi, že by to byl typ holky, co má problém se udělat. Druhé kolo jsme začali vzájemnou masturbací. Zase mi párkrát přišlo, že uhýbá, abych to nedotáhl k ohňostroji. Pak jsme píchali zezadu. Nechala si naložit. Šla tomu naproti. Kroutila se tak, že si to snad i užívala. Nejspíš to ale bylo hlavně trochu divadla, abych byl spokojený. Bohužel jsem ten den skoro nespal, chyběl mi testosteron, takže udělat se dvakrát během hodiny bylo asi nereálný. Když už čas skoro vypršel, zkoušela mě dohonit. Honila mě pak i bez. Já ji u toho hladil ačko, což mě dost bere a někdy stačí pár doteků a vzrušení vyletí nahoru. Byl jsem párkrát docela blízko, ale druhé kolo jsem už nedotáhnul. Za to se mi omlouvala. Mně to přišlo roztomilý a omlouval jsem se já jí. Snaha ji rozhodně nelze upřít. Čas nakonec snad i mírně přetažen. Pokusy o ojeby žádné nebyly. Chybělo mi v tom větší položení se do toho z její strany, ale možná jsem to s ní jen neuměl, nebo ji nepřitahoval. Slečnu lze určitě doporučit. Snaží se zákazníkovi vyhovět. Je milá, pohledná a lidsky sympatická.

1700/1 hod

https://tapky.info/?3645,emma-privat-grace-604-460-403-604460403

C2E46405-CDFB-477E-89BD-0867B0E085FA.jpeg

5 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech