Emily – Rabbit Hall

Telefon: 774 910 918

Tak pokus o první recenzi zde. Můj oblíbený masážní salón u mazaného králíčka nám přihrál na futon dívku jménem Emily.

Navštívil jsem ji v pobočce na Vinohradské a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v oblasti tohoto druhu podnikání vúbec. Slečna od mého příchodu usměvavá. Podání ruky. Nesmělé představení a už přede mnou cupitala na svých sladkých nožkách do pokoje. Nabídnut drink a společná sprcha. Obojí využito do sytosti. Emily působí jako taková trochu nejistá novicka ale já to tak mám rád. Od počátku se nechá krásně vést a snaží se maximálně vyhovět přáním klienta. Podařilo se mi s ní sladit na podobnou erotickou notu a bylo to nádherné pozvolna gradující představení. Má opravdu nádhernej kulatej zadeček a postavičku zcela dle mých preferencí. Je úžasně mazlivá a doporučuji u ní masáž tělo na tělo. V mém případě trvala 90 minut za které jsem zaplatil  2600 a bylo během nich v rámci pravidel povoleno vše po čem jsem toužil.  Slečna rozhodně není netykavka a pokud na ní budete milý a sednete si s ní, tak Vás potěší svými intimními dary do sytosti.

Hladit se nechala naprosto všude, krásně jemně sténala a v průběhu nastavila svůj zadeček těsně před můj obličej a mohu tedy zcela kompetentně prohlásit, že má nádhernou do hlaďoučka vyholenou voňavou kundičku.

V ten okamžik jsem si předsevzal, že se u ní ještě někdy zastavím zkusit masáž pussycat, kterou nabízí a v jejím případě mně to poprvé i docela láká.

Na závěr jsem se nechal udělat jejíma nožkama. Moje oblíbená disciplína. Potřebovala trochu nasměrovat a vysvětlit jak se mi to líbí, ale byla ochotná a trpělivá a k výstřiku mě dovedla s opravdu přesvědčivým výsledkem 😄.

Za sebe nemám co vytknout. Po přečtení recenze, která se tu na ní objevila mám pocit, že jsem byl u někoho úplně jiného. Ale tisíc chlapů, tisíc cbutí a každý asi hledáme něco úplně jiného.

Doporučuji zejména jemnějším typům, kterým jde o mazlivé erotično a nikoli o nějakou větší divočinu a kteří si nesměle se projevující Emily dokážou nasměrovat tak, jak to mají rádi. Slečna pak umí krásně vycházet vstříc 🥰.

Za mně velký rozesmátý smajlík.

https://tapky.info/?3975,emily-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Emily8-0.jpg Emily7-1.jpg

3 3 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
14 dubna, 2022 01:48

Nemam nic proti Emily, byl jsem u ni v extazi i v rabbitu a bohuzel oboje nic moc. Jak clovek zazil mnohem mnohem neco lepsiho, tak uz ma tu stupnici nastavenou jinak. Tohle mi pripominalo zacatky tehle profese pred x lety. V dnesni dobe si predstavuji standard jiny. Kazdy mame asi hranice spokojenosti jinde 🙂 GLHF!

Last edited 5 měsíců před by Vanuatu
xxx
16 dubna, 2022 00:06
Reply to  Vanuatu

Počkat, a Emily je tedy z Extaz … no jo, už ji poznávám z fotek 🙂
A že prý se připravuje na maturitu a že prý kvůli tomu má přestávku (bylo sděleno operátorkou v Extaz).
Tak už alespoň vím, kde zakotvila 🙂 Ach jo, na gymplu jsem kliku na takové spolužačky bohužel neměl :-))))

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech