Karolina – infiniti Spa

Řekl jsem si,že nemůžu pořád chodit do jednoho salonu a k jedné masérce, ať se s ní nestane skoro manželka a zamířil jsem za blonďatým stvořením s jménem Karolína do Infinity,kde jsem chodil docela často, ale jednu dobu nebyl výběr masérek. Když jsem teď stránky navštívil, nevěděl jsem,kterou si vybrat.

Otevřela moc hezká holka,usmála se a vedla mě do pokoje. Co jsem ocenil,byl její župánek.Pro mě není nic horšího,než, když otevře holka v riflích.
Nabídla mi společnou sprchu,využil jsem. Jejich sprcha je sice jedna jediná na salón, ale je tak velká že by se tam tedy mohly dít věci.
Na pokoji klasika na břiše.Masáž velmi příjemná žádné rozmazavaní oleje, ale vlastně od prvního doteku hodně smyslná záležitost. Hraje si s mým ptákem i koulema. Nastavuje se mi v zrcadle a já se hodně těším na to co bude po otočce 🙂.
Sedla si na mě obkročmo a jezdila po mě tak,že jsem myslel,že budu stříkat, aniž by mi na něj sáhla. Sahat je povoleno.To mě těšilo. Když mi sedla na mou ruku(dlaň), málem jsem explodoval.U toho už naštěstí přešla k velmi solidní honitbě, bylo to fakt rychlé, jelikož jsem byl hodně natěšený.
Po masáži společná sprcha,kde jsem byl odpraven podruhé.Bylo to tak nějak spontánní a já si připlatil za 90min lingamu.To protože byla sprcha volná a strávili jsme tam ještě nějaký ten čas 😉. (Původně to měla být hoďka).
Za mě spokojenost veliká a už jsem ji navštívil ještě dvakrát.
Palec hore, zkuste sami.

https://tapky.info/?3874,karolina-infinity-spa-603-373-881-603373881

E02672AC-ACBD-4B95-9ACB-E3FB31D17ECD.jpeg

2 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx