Masáže

Anna – Infinity Spa

Anna – Infinity Spa

Projížděl jsem stránky Infinity a zaujala mě tam fotka Anny, která na ni vypadá jako romantická baletka.

Domluva po telefonu byla v pohodě a já ve stanovený čas nedočkavě stepoval na Koubkové. Otevřela mi taková drobná víla s velkýma očima a,když předemnou kráčela v krátkých šatičkách, viděl jsem pod nimi se rýsovat nádherný zadek. Sprchu jsem zvolil společnou a tam jsme se hezky seznámili se svými těly a jistými partiemi. Jo,za mě good.

Asi po 20min na břiše, jsem byl vyzván k otočce a naskytl se mi perfektní pohled,když si sedla obkročmo na mé nohy a začala masírovat a má chlouba jí přitom projížděla mezi jejímy prsy. Má oblíbená 69 byla,ale doteky jen tak zlehka,ale myslím, že až přijdu příště, tak bude dovoleno víc. Konec byl excelentní.

  1. Holka to umí, je milá a docela hezky se s ní povídalo.Do sprchy jsem šel sám, jelikož mě tlačil čas a při pohledu na její nahé tělo jsem si byl jistý, že bych se tam s ní zaseknul.Pusa na rozloučení,slíbená další návštěva a hurá na pracovní schůzku, která dopadla nad má očekávání stejně jako masáž u Anny.

 

https://www.tapky.info/?3914,anna-infinity-spa-603-373-881-603373881

IMG-20220329-WA0001.jpg

3.3 3 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Pig
1 dubna, 2022 21:08

‚ má chlouba jí přitom projížděla mezi jejímy prsy..“
??? :))) Bože, buď milosrdný a nepokoušej mě, prosím, v hříchu .. že bych snad vyhledal dotyčnou osobu, co sepsala tento elaborát, NEJSPÍŠE paní bačovou z Infinity, a narval jí MOJI CHLOUBU DO ANÁLU, až by ji vypadla protéza z huby. Krásný večer všem 🙂

1 dubna, 2022 22:39
Reply to  Pig

Tak ted uz jen staci napsat ze ja jsem pasak a vsichni vime kdo se skryva za timto pomerne trefne nazvanym profilem 😁

xxx
4 dubna, 2022 01:47

Jinak mi Anna také náramně sedla 🙂
Na doporučení Geronimo jsem začal využívat i saunu a je to takové zpestření 🙂

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx