MIKI – Excelent Masáže 731 884 923

Miki, dříve Viktorie v Karlíně a Viky v Chillisalonu je MILFka.

Byla to s ní divočina tedy. B2B dobré, i když prsa povadlá odpovídají věku. I postava je odpovídající 50tce co jí může být. Ale řemeslo ovládá, ví jak na to, dovolila i hloubkový průzkum.

Koncem února bylo FÓPÁ. Excelent má 2 pobočky, ta na Smíchově není tak vytížena. V ten den byly v rozpise dokonce 3 na Smíchov. Dorazím, zvoním a nic. Posílám SMS na číslo, ze kterého byla rezervace potvrzena, přijde odpověď – zkontaktujeme masérku. Čekám, zvoním a nic. Ani 1 se neozve. A telefon taky mlčí !!!

Po akademické 1/4 hodince odcházím.

Pak jsem z branže zjistil, že má MIKI problémy s morálkou. Takže jak masérka, tak Salón se zachovaly jak se zachovaly a proto tato Recenze.

 

61f8093ac17fb.jpeg

3 1 vote
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Miki
23 března, 2022 17:55

Ahojky MikePrag, děkuji za recenzi a zároveň bych ráda uvedla vše na pravou míru. Dobře si na toto pamatuji. Měl jsi ke mě přijít na 18 hodinu. V 18h. zazvonil klient, otevřela jsem mu a šla masírovat. Cca v 18:05h. zvonil zvonek opět a to několikrát po sobě. Vzhledem tomu, že já svého klienta už měla na pokoji a ostatní masérky nikoho nečekali, nikdo ti neotevřel a neřešil. Bohužel tato chyba nepadá na mojí hlavu, nýbrž na hlavu operátorky, která mi objednala 2 klienty na stejný čas. Omlouvám se za tento nepříjemný problém, který nevznikl mou vinou. S pozdravem Miki

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech