Luna – Rabbit Hall

Přiznám se, že v posledních týdnech nemám chuť psát recenze a trávím volný čas spíš sledováním katastrofy na Ukrajině, ale řekl jsem si, že něco napsat zkusím. Takže to možná nebude smysluplné, ale pokusím se popsat to podstatné.

Na základě první recenze jsem si nechal poslat fotky a usoudil jsem, že Lunu potřebuji nutně navštívit. Když se naše rozvrhy potkaly, neváhal jsem a vyrazil jsem. Nejdřív nastaly trošku zmatky odkud ona ta Luna je. Operátorka tvrdila Ukrajina, Luna tvrdila Kyrgyzstán a nakonec jsme se dostali ke Kazachstánu.

Ale pěkně po pořádku, Luna má krásnou postavu s obličejem holky od vedle. Krásná, pevná  prsa s velkými dvorci, štíhlá, hezký zadek, blond. K masáži bych řekl, že je to z 90% Sofie, počínaje sednutím na ruku konče x dalšími postupy dobře známými od Sofie. Sofii prý (zatím) nezná, ale minimálně měly holky stejnou učitelku. Shodný rukopis nelze přehlédnout. Atmosféru umí vytvořit velmi hezkou a již v poloze na břiše ví moc dobře kam sáhnout.

Masáž velmi příjemná, Luna hezky reaguje na doteky a bylo z toho moc hezké mazlení. Jen je třeba přistupovat kriticky k tomu co Luna vypráví, protože to tak trochu nedává smysl a řekl bych, že si občas tak trochu vymýšlí.

Luna má předchozí praxi z Candy shopu/Nirvany/netuším jaký třetí salón provozují.

Placeno tuším 3.000,- Kč za 90 minut.

Celkové hodnocení výborné, na opáčko rád zajdu.

PS: Pro drahého přítele Sktr – ano je to Ella.

Слава України! 🇺🇦🇺🇦 Слава героям!

https://tapky.info/?3932,luna-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Luna2.jpeg

2.4 5 votes
Hodnocení recenze
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
3 března, 2022 10:03

Drahý Lance  😄 
děkuji za tuto informaci, už když si zmínil Nirvanu (po Kyrgyzstánu), tak mě hned napadla Ella, i na základě té její výrazné mlékárny na fotkách. Sám jsem jí navrhoval změnit salon, neřekl jsem který, ale měl jsem na mysli Rabbit Hall, kam s jejím přístupem v pohodě zapadne a ještě se vypracuje.
Ne že by ta masáž byla úplná bomba, ale ta holka má něco v sobě. A možná mi i trochu domotala hlavu, ale já jsem jí ten Kyrgyzstán věřil  😀 

Čemu ale nevěřím je, že je panna, jak to je uvedeno v jejím profilu na stránkách Nirvany  😄  ledaže „pana“, tedy téměř  😅  Mimochodem dosud je tam její profil vyvěšen (spolu s další masérkou, která tam již minimálně měsíc nemasíruje) ten jejich management asi fakt stojí za …

3 března, 2022 14:37
Reply to  Sktr

Luna nasbírala již několik (pouze) pozitivních recenzí během pouhého prvního měsíce působení v noře, to o něčem svědčí.

3 března, 2022 15:14

Ne, že bych byl nějaký obdivovatel Ruska, to opravdu ne, ale jdi s tou politikou odsud do hajzlu. Jinde jí máš dost, tak to nezasírej i tady. Děkuji

3 března, 2022 23:29
Reply to  Aladar

Já se omlouvám za své poněkud plamenné vyjádření z odpoledne, v první chvíli mě to vytočilo a jsem tvor impulsivní a s vyjádřeními se moc neseroucí… A byl bych moc rád (snad nemluvím jen za sebe), kdyby si tyto stránky udržely svou apolitičnost a acovidiotismusmost, jak se to dařilo doteď. Té politiky je všude opravdu poněkud přebytek, a když mám mluvit sobecky za sebe, rád bych měl na tomto pošahaném světě a internetu pár klidných místeček, kde na mne nebude za každým rohem číhat krvežíznivý ruský okupant, zabijácký kundavirus nebo plačící ukrajinská žena. Já jsem jen malý občánek, který nemá páky toto ovlivnit, a pokud je mám, tak ta poslední z nich je občansky angažovaný a pokrokově uvědomělý postoj při psaní toho, jaké má masérka kozy, jak si umí pohrát s mým šulínem a jestli si nechá sáhnout na pindu. 😀 Dámy prominou… 😀 Nechme to tu, jaké to tu dosud bylo, prosím. Jinak tu končím. Já se sem chodím odreagovat a ne nasírat…..

4 března, 2022 07:20
Reply to  Aladar

V pohodě a souhlas. 👍

xxx
3 března, 2022 23:09

To jsou věci … z fotek jsem ji vůbec nepoznal 🙂 A Diana je pak kdo?

6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx