Ella – rabbit hall

Slečna v minulém roce mnohokráte recenzovaná, proč tedy přidávat další (?)… Pro informaci, jestli se nezhoršil přístup / pro ujasnění, kdo asi bude po odchodu Barbary královnou + není nad vlastní subjektivní zkušenost. Pokusím se doplnit o obecnější informace.

Objednávka bez problémů, drobné ladění detailů. (Pro hračičky, co zkouší kolo štěstí na webu rabbithall: sleva (já měl 15%, hiphip hurá) je použitelná pouze na základní ceník. Takže jestli chodíte na 1hod, tak ztrácí smysl, jako kdekoliv v retailu se **slevy nečítají.)

Už na schodech dekorace svíčiček a vývěsní štít, tomu říkám navigace! Čekám, kdo mi otevře, ty první vteřiny nikdy nevím, jestli se zdravím s masérkou, nebo její kolegyní, fotky svojí stylizací někdy matou. Ve dveřích ale stojí mladý muž, odcházející klient. Nejsem pohotový vtipálek, abych se zeptal na bezprostřední dojmy, ale vypadal v pohodě. A hlavně, neznámý člověk, takže dobrý. Už se objevuje Ella, vede mne na pokoj. Trocha čekání, klidně 5 minut, lezu do sprchy, šteluju vodu. Ella přichází, i přes přítmí si všimnu, že si stihla namalovat rty. Župan a prádlo jde dolů a já koukám na nádhernou ženu, co mi leze do sprchy. Ta je příjemná, ale při snaze zapojit se dostávám stopku. První zklamání, ale respektuju a doufám alespoň v postupné osmělování.

Na futonu přichází ještě větší zklamání. Velké zrcadlo (na stěně u dvěří) je úplně zbytečné, metr od chodidel. Podlouhlé zrcadlo v ose lůžka taky nefunguje, což je v případě Elly obzvlášť promarněná příležitost. Těžko si pokoj vybírat, ale místnost sice velká, ale fialová výmalba (fujtajksl) v kombinaci s nesmyslnými zrcadly jsou velký mínus. Dobrá hudba to fakt nezachrání. OK, zapojuji fantazii a snažím se vnímat pohyby masérky, užít si co je a nezaseknout se na tom, co by mohlo(mělo?) být. Mám mix 60min, výrazné b2b prvky. Otočka je brzo, díky atmosféře a tělu (které jsem do té doby vlastně neměl šanci vidět) jsem za chvíli hotovej. Času dost, ale do té chvíle empatická Ella naznačí, že druhé kolo ani omylem. Stopka ze sprchy zafungovala, nezkouším změnit nastavení a rezignuju. Jen mi přijde legrační, že se Ellla přesune „co nejdál“ a dostávám masáž chodidel. Má být asi příjemné, ale co si budeme nalhávat, bylo spíš iritující. Moje chyba + taky je možný, že se někdo zachoval jako neodbytnej chmaták a Ella je ostražitá. (Zážitek je ještě z února před válkou, nemusel jsem přemýšlet odkud je a co vnitřně prožívá.)

Shrnuto – na většinu uvedeného neměla Ella žádný vliv. Bylo to příjemné a je vyjímečně krásná. Opakování pro zažití „větší jízdy“ neplánuji, ale doporučuji. Snad budete mít štěstí na jiný pokoj.

https://www.tapky.info/?3367,ella-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Ella.jpg

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx