Alisa – Rabbit Hall

Na Alisu jsem se docela těšil, v rámci králičí nory působila až donedávna dost nenápadně. Podle recenzí jsem čekal mladou upovídanou velmi sympatickou holku. A tak i bylo.

Jelikož má v popisu, že má v oblibě pussycat, tak jsem se to rozhodl s touto fajn holkou vyzkoušet (60 minut = 2200 kč). Výjimečně nebudu samotnou masáž až tak opisovat. Jednak to už stejně asi každý zná, ale i z toho důvodu, že to bohužel byla asi nejkratší masáž jakou jsem kdy zažil. Jo s Alisou se velmi dobře povídá. Vím, že to v recenzích píši celkem často, že masérka byla velmi příjemná, ale Alisa je prostě fakt velmi fajn, spíše bych s ní zašel na drink než na masáž. Je hezká, voňavá, veselá a sexy, i když si to sama o sobě asi nemyslí, podle toho co mi řekla, takže i skromná (ale to je i jejím mládím, tipoval bych jí i méně než uvedených 21) a že mi toho řekla hodně. Proto mě při tomto hodnocení píchá u srdce, ale chtěl bych být objektivní.

No samotná masáž trvala sotva 30 minut. Občas se mi zdá, že ten (pro mě) drahý čas s masérkou seběhne až příliš rychle, ale toto nebylo jen zdání. Snažím se to až tak neřešit, někdo může říct, že to tak mělo být, ale přišlo mi to až velmi bleskové, takže jsem se podíval na hodiny, které mi to potvrdily. Zbytek jsme prokecali. Byl to fajn i zajímavý rozhovor, ale za tím tam nechodím. Mám kamarádky, se kterými si můžu takto pokecat, sice nazí při tom asi nebudeme. Pro ty, kteří mají rádi i dobrou komunikaci s mladou masérkou, vřele doporučuji. Já se tomu nebráním, rád poznávám i jejich osobnost, ale vše s mírou, respektive nemělo by to být 1/3 celkového času. Alisu se ale dobře poslouchá i s jejím velmi jemným rozkošným přízvukem. Jít s ní někam na nějaký roadtrip musí být zážitek.

Pussycat masáž jsem měl za masáž první třídy. Chybělo tomu trošku větší erotické procítění, pravděpodobně jsem se jí nelíbil, i když jsem neměl ten pocit. Zpětně si ale vzpomínám, že se mi do očí moc nedívala, takže asi tam opravdu nebyly sympatie. B2B nebylo až tak intenzivní (respektive krátké), kamarádovi se moc nevěnuje, před otočkou ani nepoškrabká, nepohladí a také mi chyběl nějaký ten dech do ucha, i když při konci masáže už pěkně jemně vzdychala. Na druhé straně je to tak upřímnější a Alisa si prostě na nic nehraje. Pussy mi ale dopřála dost, až jsem byl překvapen, při tom, jak působila nevinně a zjistil jsem, že tento typ masáže asi nebude pro mě. Nějakou delší gradaci až k této pussy poloze by to chtělo, celé mi to přišlo také zrychlené. Jako kdybych byl na páse a Alisa za ním (i když na mně ).

A k tomu zase to osvětlení na Vinohradské. Takže ochutnat jsem „ji“ sice mohl, ale vidět vubec ne. Na Manesové jsem zažil nějaké 69ky, které nebyly až tak intenzivní a nebyl žádný problém si to i vizuálně užít, respektivě mi stačil jen vizuál. Jsem asi jeden z mála, který si tu nestěžoval na jednu sprchu a (někdy i docela humorné) procházky do ní za prdýlkami masérek a červené osvětlení, které se mi líbi a králíkárnu to odlišovalo od ostatních salonů. Zrak si postupně zvykl a masérky jsou v tom erotickém červeném světle snad ještě zajímavější, jako v nějakém snu. Červeno-černý design mohli zachovat i na nové pobočce, ať je to sjednocené. Co nejrychleji se potřebovaly dořešit sprchy a na tento detail se jaksi zapomnělo.

Škoda, že na Mánesce už trochu „skapal pes“ a masérky tam už moc nechodí, resp. ne všechny. Ještě i Alisa mi řekla, že se jí tam líbi víc. Jinak jsem si všiml, že nejen na ní, ale i na ostatní masérky jsem na nové adrese vždy prvních 10 minut musel čekat (osobně bych ten čas strávil raději procházkou do sprchy než čekáním o samotě na pokoji). Vidno tedy, že toho mají dost. Na začátku jsou dost uspěchané a roztžité. Měly by mít větší přestávky, když už jsou fully booked. Je mi jich až trochu líto, i když o fungování sálonu vím holý prd. A to je Rabbit Hall momentálně můj nejoblíbenější salon.

Kdyby se dalo hodnotit jak ve škole, tak celkový zážitek za 2 nebo 2-, takže musím velmi dobrým neutrálem, i když jsem odcházel s mírným úsměvem, neboť Alisa je ten typ člověka, co se dokáže vykecat snad z čehokoli. A kdyby se dalo hodnotit 5 ksichtami, tak by dostala spíš druhý za vysmátým, ale admin mi to nechce dovolit Alisa s jejím nadhledem nadtím jen zakroutí zadečkem Schytala to odemně i kvůli tomu prostředí a typu masáže, které se nedoplňují. Ale i tak ji nemůžu pustit z hlavy. Alisu bych ještě chtěl potkat a zopakovat možná při jiný masáži (třeba kdyby zašla zpět do červené nory), neboť ta její příjemná ženská energie je nakažlivá.

Ou, ale jsem se rozepsal, ale chtěl jsem to pořádně popsat a věřím, že tohle byl ojedinělý zážitek s touto roztomilou slečnou. Jejím fanouškům se nedivím, částečně jsem jím i já. Možná mám smůlu na masérky s uměleckým jménem začínajícím na písmeno A. Nebo možná bych si měl dát pauzu na nějakou dobu spíš já, neboť v poslední době pro mě erotické masáže jaksi ztrácejí šmrnc.

PS: Už zním jako nějaký zatrpklý dědek, co vzpomíná na staré dobré červené časy, sice s jednou sprchou, ale všechno bylo vidět! 

https://tapky.info/?3802,alisa-rabbit-hall-774-910-918-774910918

AlisaNew2-1.jpg AlisaNew6-2.jpg AlisaNew-0.jpg

4.6 7 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
23 února, 2022 19:54

Fajn recenze, klidně bych řekl i kladná, než neutrální, kdyby to bylo na mě. 😉 Jinak nepřijde mi, že by do Mánesovky holky chodily nějak méně, když se kouknu na rozvrh, tak je to tak půl na půl. Zrovna Alisa tam teď v pátek a sobotu bude. Třeba to nějak losují. 😅

27 února, 2022 06:39
Reply to  Sktr

To je poselstvi pro pana Kralika, aby ty holky nepretezoval. Maji jednu masaz za druhou a podepisuje se to pochopitelne na jejich vykonu. Ja mit v tymu takovou Alisu, tak si ji setrim a nenecham ji strhat. Ono to je bohuzel poznat a clovek nema chut jit za maserkou, ktera si jeste utira sperma z ruky. Think about it!

Last edited 5 měsíců před by Andrej
3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech