Alisa – Nirvana

Na úvod svojí recenze bych chtěl poněkud netradičně poděkovat všem srdcařům, kteří zde sdílejí své zkušenosti. Je mi trochu smutno, když v komentářích čtu, že kdekdo má prpchozeno kdeco, ale do „placu“ nedá nic, nebo jen recku na holku, co je tady zmapovaná víc než důkladně (tím neříkám, že si ódy nezaslouží naopak, jen že informační hodnota takových recenzí je dost nízká) . Jinak i ten Králičí boom mě malinko otravuje, ale přiznávám, že to tam dělají výborně, ač tu a tam se chybička taky vloudí.

Moje výprava vedla tentokrát do Nirvany. Když jsem zjistil, že je na značkách Alisa, probudila se ve mě touha a vyrazil jsem. Tenhle salon je loterie, nikdy nevíte, v jaké fázi šichty holku potkáte. Alisa mě lákala i tím, že v rámci mých předchozích komunikací se salónem mi vždy říkali, že končí brzy – říkal jsem si, že ta by to mohla mít v hlavě srovnané a nemít non-stop směny pořád, a tím pádem by mi u masáže nemusela usnout. A bingo!

Ovšem pozor – malinký šlendrián s fotkami – na nirváně visí fotky, které rozhodně přidávají, blíže realitě jsou ty na stránkách smíchovské pobočky a ty méně působivé (což se tak nějak dalo čekat).

Holčina je mladá, ve tváři je to taková hodná holka, až jsem zaváhal, zda chci karmu této na první pohled dobré duše zatěžovat erotickou masáží;-). No ale víte, jak to je, občas jdou ideály stranou. Holka je to poctivá hruška, takový ten typ, že není vychrtlá, ale ani tlustá, za mě ideální konstituce, výstavní zadek, který se nebojí na vás vyšpulit, takže i hodné holky mají v těle ďábla;-). Jediné mírné mínus jsou prsa, pro mě ne úplně ideálního tvaru.

Masáž B2B byla takový hodně dobrý standard tohohle podniku. Slečna je reaktivní a po otočce se toho nebála a chovala se velmi nestydatě. Navíc jsem poznal, že i hodné holky se rádi mazlí s pérem a tady musím dát pár pomyslných vykřičníků, protože ruční práce exkluzivní. Za mě skvělé! Oceňuji i fakt, že Alisa se nebála improvizace a vyslyšela má vyřčená i nevyřčená přání. Vše samozřejmě v duchu fair play podle pravidel podniku.

Závěrem říkám super zážitek. Doporučuji pro fanoušky individuálního přístupu se zdařilými náznaky GFE a vysoce nadstandardní kreativity s prací se šaltpákou.

Opakování osobně neplánuji – nechci si kazit zážitek – cítím, že jsme hodně vysokou laťku skočili hned první pokus, navíc kosmická jiskra úplně nepřeskočila.

https://www.tapky.info/?3689,alisa-nirvana-masaz-775-445-442-775445442

Screenshot_20220203_221216.jpg

3.5 13 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech