Thea – Diamond Massage

Tak teď jsem se tam na*ral, že mě to donutilo si udělat registraci a vypsat se z toho.
Byl jsem na skvělých masážích v Princeznách, na skvělých v Rabbitu. Ale nic tak hrozného, smutného, jako teď jsem nezažil.
Rezervoval jsem si den předem Theu. Na rovinu říkám, že je fakt krásná. A protože nemám rád, neúplné zážitky (poučil jsem se z Rabitta) objednávám nejdražší masáž. (Intimní masáž pro muže)

Přijdu na místo a prostory jsou par exellence. Thea v župánku, jež už takhle vzbuzuje tachykardii také. Byl jsem vyslán do sprchy. A jde se na věc. 20 z její strany takové oťapkávání, pak jde na řadu B2B. Zatím vše ok. Po 35mim celkového času otočka. Chvilkové oťapkávání. A pak zakotvila v mísťe u mých nohou, tak daleko, jak jí jen paže dovolily aby byla, co nejvíc ode mne. Zajela takový sprint, že do 5min bylo vše hotovo. (I přes mé upozornění). Konec. Udělala mě, aniž bych se jí kdykoliv dotkl. A udělala to záměrně, pokud je to politika salónu, ok. Ale už tam nevlezu. Pokud není, tak varuji před Theou.
Já chápu, že někde není v základu 69, že za ní chtějí připlatit, jinak je slečna přitulena zepředu. Ale styl vyhonění, kde se cítim jako při odběru koňského semene není ideální, když za to chcete 2000.
Takže určitě nedoporučuji ani salon Diamond, ani slečnu Theu. Jsem z toho fakt jsem smutný a naštvaný, což nejsou pocity, které chci zažívat, když jdu z masáže.

https://tapky.info/?3782,thea-diamond-massage-774-588-008-774588008

3.9 7 votes
Article Rating
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Admin
13 ledna, 2022 13:16

Nechci se They zastavat, neznam ji, ale po dvou peknejch recenzich prijde kozel a je to pruser ? Podle me bude spis chyba nekde u tebe 😉 Vis, tohle se obvykle stava kdyz chlap dela co nema a neda si rict. Ale jak rikam, ja jsem vam tam u toho nesvitil a Thea nam sem asi recenzi na tebe nenapise, coz je v tomhle pripade urcite skoda 😂

13 ledna, 2022 15:07

Bohužel syndrom “ledových královen” se nám rozlézá po pražských salonech jakou covid po světě 😀
Dříve byly tímto fenoménem pověstné zejména salony Angels, Excellent a Climax, ale zdá se, že se přidávají další. Proto bychom měli před těmito ledovými královnami včas varovat kolegy a hlavně takové masérky důsledně ignorovat.

Díky za recenzi, Dala mi více než 20 pozitivních recenzí na Barbuchu nebo na Nikol 🙂

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech