Helena / Carol / Adriana

https://tapky.info/?457,helena-helen-739-753-513-739753513

https://www.annonce.cz/inzerat/adriana-42004303-w2fcpz.html

https://www.sex.cz/carol

Ještě jsem zapátral a doplňuju databázi aktuálními odkazy a tel. 730 141 796, 739 753 513, 731 091 410

Dříve Nicol / Markéta / Daniela / Andrea / Karolina, a bůhví kdo ještě, furt na mě vyskakovala nějaká nerecenzovaná blondýna s neznámým telefonem, a když jsem šel jeden večer lovit a zvedla mi to ze všech holek jen ona, tak jsem se stavil. Klimentská, přízemí, na pokoj asi pár let nikdo nešáhl, trochu přítmí, koberce, nějaký ochmataný erotický časopisy, ale nic špatnýho nevidim. Holka v obličeji trochu podobná Angel Wicky, pěkné dlouhé blonďaté zvlněné vlasy, vysoká, hezký nohy, kozy sice trojky ne a na těle je vidět že jí není dvacet ale obecně kus ženský, upravená, nalíčená, usměvavá, hezky oblečená, cena 1500 za hodinu, vše mi zní dobře. Věk nevim, kdybych měl říct jedno číslo tak řeknu 39, ale asi jí bude víc. Ale když i teď vypadá k světu, co teprv dřív, to musela bejt extra třída, vysoká bloncka je to co můžu. Fotka z annonce co dávám by mohla být fakt její, i když asi ne aktuální, jinak to co má teď v annonci je fake, to co má na sex.cz by mohlo bejt reálný.
Začátek dobrý, kuřba ok, klasika taková víc profi ale hezký výhled, jedu si na ní svým tempem, takže váznoucí komunikace nevadí, ale po výstřiku začala být méně příjemná. Moc se jí nechtělo pokračovat, tak jsem se cvičně zeptal kolik by stála půlhodina, prej dělá nejméně hodinu, no nevím jestli dělá nebo ne, ale teď to byla taková konverzační vložka, bylo jasné že buď budu pokračovat anebo skončim ale nic mi nevrátí. Tak velím ke kuřbě nepevného péra, přece jí nenechám prachy jen tak za nic, taky jsem aspoň chtěl v mezičase vyzvědět něco, ale nic neprozradila, povídat si nechtěla a druhé vyvrcholení chtěla zpoplatnit další pětistovkou. Mechanické pohyby rukou a pusou, najednou už byla skoro až rázná, atmosféra nic moc ale zůstal jsem jen natruc, ať dělá. Říkal jsem si, tvl já mám nějak smůlu na holky který začnou dobře a končí blbě, ale tahle z nich byla rozhodně nejhorší, zezadu hezká milfka ale nakonec… ty krávo, dobrá svině tohleto.
Z ulice Klimentská jsou, nebo spíš byly, lepší i horší zážitky a tady jsem dřív nebyl, a doufám že ani nikdo z vás tady nebude, smajlík rozhodně nejhorší, tak se mi něco holt nepovedlo, ale aspoň můžu varovat, dejte na ní pozor.

annonce-klimentska-daniela-2.jpg annonce-klimentska-kdo-3.jpg annonce-klimentska-daniela-marketa-1.jpg annonce-klimentska-dani-andrea-marketa-0.jpg

3 3 votes
Article Rating
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Pig
14 ledna, 2022 08:07

Za touhle ženskou jsem byl už… no to může být tak 10 let zpátky. Opravdu pěkná, dokonce na privátnici bych řek naprosto mimořádně pěkná. Ale to je všechno. Já s ní měl výstup, kdy měla puštěnou televizi a já ji požádal jestli by ji vypnula nebo aspoň ztlumila, ale to mě hned odpalkovala že ne 🙂 měl jsem hned utíkat pryč, ale já blbec že se mi líbila zůstal. No skončilo to tak, že sem ji píchal zezadu snaživě, koupal se v potu a vona při tom znuděně sledovala TV. Asi se stále najdou kreteni jako já, když se ta pizda tím může živit až dodnes :-))

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
()
x
cs_CZCzech