Ella – Rabbit Hall

Telefon: 774 910 918
Odkaz: https://www.tapky.info/?3367,ella-rabbit-hall-774-910-918-774910918

 

Vybral jsem si masáž pussycat za 2 200 Kč na 1 hod. Šel jsem za ní na konci dne za předpokladu, že bude unavená, ale nedala to na sobě znát, a i přesto, že je hubená, pořádnou sportovní masáž mi na začátku udělala.

Trochu se představa chování dívky, kterou jsem měl z fotografií (alespoň u mě), lišila s realitou. Představoval jsem si totálně seriózní, přímou mladou slečnu, ale anglicky se tomu jejímu chování říká all over the place. GFE má za mě parádní – tulení, mazlení, hned ve sprše se nebojí doteků a reaguje na ně, ale kdo má u toho rád i povídání a vyloženě větší „rapport“, tak znovu zdůrazňuji, je to spíš takové all over the place, pomatené hravé kotě. Nedostanete hned jako u některých masérek pocit, že se znáte už 20 let.

Při masáži na břichu jsem si zprvu hezky odpočinul, pak přišla erotičtější atmosféra s b2b a kolenem v rozkroku, dýcháním do ucha atp. Přímo rukama mi mezi nohy až moc nesahala, ale nějak mi to nevadilo. Po otočce chvíli ležela na mě a měla obličej u toho mého, pak poloha 69, kde s doteky a polibky (na které i vokálně reagovala) neměla žádný problém. V 69 to i skončilo. Poté sprcha, opět mě důkladně omyla, já ji, jdu ze prchy a platím.

Důležitá část pro někoho může být jazyková bariéra, česky si toho moc nenapovídáte, ale anglicky umí slušně. Pak ještě jedna věc, víte jak na vás někdo mluví, vy ho neslyšíte a jenom se usmíváte a doufáte, že to nebyla otázka? Tak si k tomu vemte, že jste trochu stydlivá holka, neumíte parádně česky a máte Ellu. Pokud po ní něco chcete (v rámci pravidel mi bylo vyhověno), tak mluvte zřetelně a nebojte se to zopakovat. Je horší odejít nespokojený, než vypadat 10 sekund jako vůl :D. Samozřejmě že občas bude jen dělat, že něčemu nerozumí, je to přece holka, ale to snad vycítíte. Berte to na vědomí a hlavně si domluvte na začátku jakou masáž máte.

Pokud dostanu znovu chuť na masáž, nebudu mít sebemenší problém jít znovu k Elle, určitě doporučuji.

Ella.jpg

3.9 14 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx