Klara – Rabbit Hall

U Kláry proběhla má první masáž vůbec. Původně jsem se objednal k jiné masérce, ale na poslední chvíli odpadla a Klárka mi byla nabídnuta jako náhrada. Dívka je to krásná, hezčí, než podle fotek. Vzhled a věk jinak asi odpovídá

Objednání celkem bezproblémové. V e-mailu (má vlastní volba této komunikace) jsem obdržel instrukce, kam mám zazvonit a jít.

Byl jsem hned vpuštěn zvonkem. O dvě patra níž už na mě čekala u otevřených dveří milá usměvavá slečna, která mě vyzve k vyzutí bot a naviguje mě do pokoje, kde jsem se mohl svléknout. Nabídnuta i využitá společná sprcha (na začátku i na konci). Masáž krásná, kombinuje ruce, lokty, tělo, dýchá do ucha (zdá se, že má prostě svoje postupy ), mazlí se. Vše docela odpovídá tomu, jak je to popsané na webu.

Zaplaceno 90 min pussy cat. Cca do minuty dodrženo. Asi půl hodiny jsem ležel na břiše, zbytek času na zádech.

Všiml jsem si, že během masáže již Klárka nebyla až tolik komunikativní a možná působila unaveně, čemuž se tolik nedivím, jelikož přede mnou měla 5 hod dlouhou směnu. Je ale fakt, že byla dost aktivní a na řeči snad nebylo ani tolik prostoru. Odešel jsem spokojený, jen mi jí bylo líto, jestli už toho nemá pro dnešek třeba dost (můj osobní dojem ). Kratší směny by možná byly rozumnější.

Pánové, když už třeba u této masérky nebudete cítit až takovou spokojenost, buďte na ní i přesto milí, přece jenom nestojíte frontu na salám v obchodě. Někde na webu jsem si všiml, že masážní salon nabízí řešení pokud nebudete se službami spokojeni.

https://tapky.info/?3496,klara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

2.6 12 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
6 ledna, 2022 14:49

Na kecani je čas na začátku a na konci přílišná komunikace je obecně na škodu, TOP masáže jsou takové kde samotná část kde je masáž aktivní je jen dotykova komunikace, uplne topky aspoň pro mě k tomu přidávají komunikaci očním kontaktem 🙂, ono procitit to a ještě u toho konverzovat Moc dobře nejde..

Last edited 10 měsíců před by Peters32
1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech