Klára – Rabbit Hall

Moje druhá recenze bude na Vámi vychvalovaný podnik RH a masérku Kláru.
Byl jsem u ní celkem dvakrát.
První masáž byla super se vším všudy a já se tedy asi během týdne objednal podruhé. Domluva v pohodě otevřela s mírným zpožděním asi 6min.Společná sprcha mi nabídnuta nebyla i,když pro mě je to vždy příjemný sexy zážitek. Ten den se už na mě tak krásně jako poprvé netvářila. Což mě mrzelo,jelikož mě k ní táhlo především to,že mimo jiné byla velice milá a ukecaná.
No vrhl jsem se tedy do toho a masáž byla fakt taková jalová. Na břichu jsem ležel docela dlouho, ale to mi nevadilo, měl jsem bolavá záda takže trochu pokřupat a pomačkat jsem potřeboval. Po otočce se ujala toho proč jsem tam přišel, ale bohužel to bylo takové bez náboje. Poprvé jsem myslel,že to neudržím déle než minutu a teď? No byl jsem rád, že jsme dosáhli úspěšného konce. Nebylo žádné mazlení ani tulení,které bylo poprvé úžasné. Asi měla holka špatný den, tak jsem byl v celku zklamaný. Ale celé to mělo i plus. Její poklad jsem zahlédl…asi na 2 minuty.
Nevím,proč byly obě masáže tak rozdílné možná jsem se slečně nelíbil Vystřelil jsem asi o 7 min dříve zapálil jsem si cigáro a přemýšlel koho dám příště.
Takže za mě tak 6 bodů z 10.
Ale už tam mám jinou favoritku a o té napíšu příště.

https://tapky.info/?3496,klara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

received_400905258388524.jpeg

3.7 9 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech