Rebeca – Luxury

Ahoj, po delší době jsem zpět, práce nad hlavu a moc času na masáže nebylo.

Kupon do Royal jsem využil, ale nedokážu si vzpomenout na jméno dívky, řekl bych, že tam již není a nedivím se, bylo to poprvé, co masáž byla bolestivá, jinak sprcha snad horší jak v Rabbitu…..

Dále jsem se znovu podíval Infinity i přes můj zákaz, neboť masáž byla potřeba, ale všude plno, tam jsem potkal známou tvář z Luxury, ale jméno jsem také zapomněl, hlavně že slečna si pamatavala mě perfektně, že jsem jí prej dal masáž taky a já si pamatoval jen hlas a tvář…..

Takže je mi líto, ale budu psát až na nezapomenutelnou Rebecu.

Luxury jako vždy bez problémů. Rebeca měla náhodně volno a to jsem se k ní snažil dostat snad půl roku xD. Ale dočkal jsem se a stálo to za to! Beru hodinku za 1800. Rebeca je drobounká moc milá slečna, která definuje pojem „full service“. Umyla si mě, namasírovala, B2B super, nějaké ty pusinky, zakončení bez výhrad a prostě plný servis. Není to žádné rodeo, ale člověk se na maximum uvolní a odchází s velkým úsměvem.
Ve finále mi z toho všeho vyhládlo a tak jsem si nechal doporučit Arašídovku u Madame Lyn kousek od zastávky Bruselská a trik jak se k Rebece objednat. No, chtěl jsem jí poděkovat za super doporučení a přinést malý dáreček o kterém jsme hovořili, ale dlouho jsem ji neviděl na rozvrhu, no co se dá dělat, já počkám.

Hodnotím jako super, opáčko jak zmíněno nutné!

https://www.tapky.info/?2287,rebecca-masaze-luxury-605-958-304-605958304

rebeca.jpeg

1.3 6 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech