Eva – Nirvana

Pokračování je v pro mě novém salónu Nirvana:
Neboť všude kde jsem již byl a chtěl jsem znovu mají při objednání méně jak hodinu předem plno (nemám pevnou pracovní dobu a předem prostě nevím, kdy skončím), tak jsem zkusil napsat na Nirvanu, podle hodnocení na tapkách jsem měl při výběru trochu strach (pod 3.0 a Molly neměla volno). Operátorka nabídla 3 možnosti, já se cukal, ale nakonec jsem vzal Evu.

Při příchodu jsem zazvonil a čekám, mezitím mladý pár jde kolem a kluk komentuje, že to je určitě nějaká ta erotická masáž a víceméně se mi vysmál vtěch 3 větách, co z něho vypadly. No, to nevěděl, že já se mu smál ještě víc, protože z jeho slov věděl trochu příliš moc detailů na to aby nějaký salon někdy nenavštívil a jeho styl oblékání byl dosti ala cikán, no prostě začátek stál za to. Pak otvírá Eva, já už jsem v ten moment byl spokojený z výběrem dle vzhledu. Byl jsem usazen na pohovku a domluvili jsme jakou masáž chci, placení je předem, karta je možná. Beru B2B hodinka za 1800.

Jsem zaveden na pokoj, sprcha, záchod, vše jen pro mě. Dávám si sprchu, společná nabídnuta, ale byl jsem zplavený, tak jsem šel sám. Pak ulehám a čekám na Evu. Ta dorazila po krátké chvilce a začala masáž. Probíhá stylem nohy, pak B2B, nějaká ta práce s kamarádem, pusa na tvář a otočka, první část se mi moc líbila a to co následovalo se mi líbilo ještě víc, hladím Evu, ta se mě ptá jestli je vše v pořádku a upřípmně můžu říci, že ano, vzájemně dotyky nakonec skoro vyžadovány, vyznělo to velmi upřímně, pak práce na mě, víc a víc B2B a velmi příjemné zakončení. Společná sprcha nakonec a rozloučení, odevzdal jsem ještě dýško 200, stálo to opravdu za to a Nirvana se s jednou zkušeností stala mojím oblíbeným místem spolu s Luxury (Matahari v závěsu, hold ta cena).

Viděl jsem zmiňovaná zrcadla, ale neboť mám 3 dioptrie, tak jsou mi k prdu, proto mi nechybí.

Takže zkušenost velmi dobrá, dávám snad i , opáčko brzy.
https://www.tapky.info/?3749,eva-nirvana-masaz-775-445-442-775445442

eva-2.jpg

4 2 votes
Article Rating
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech