Izabel – Luxury

má tu nedávnou recenzi, která je sice moc neříkající ale říkal sem si že se nespálím což se nespálíte.

vizuálně dle fotek rámcově můj typ,

fotky rámcově sedí ..co je trošku překvapující je počet tetování  a obličej, který nevím jak úplně popsat ne typicky modelkovskej ale zajímavej , který záleží jak komu sedne. Nevykládejte si to špatně není to špatný ale podle fotek čekáte hezčí slečnu… tyhle věci ji táhnou blíže k průměru ale stále hodnotím pozitivně třeba  tetovačky mi nevadí když mají koncept a k holce sedí tady je to tak trošku mišmaš ale dá se to ještě. Piercing v nose decentní  že za přítmí si toho moc nevšimnete.. ale pro mne mínus.

Postavu by měla zpevnit si myslím, ale v rámci věku pořád fajn

Na začátek může to být subjektivní ale měl jsem pocit že sympatie jsem navázal, přesto se erotická atmoška moc nedostavila to je pro mne alfa a omega ero masáží.

Masáž jsem si po čase trochu kočíroval a snažil se ji i něco naučit  , byl jsem v podstatě hned potom co se objevila  1.recenze . Autor psal že se dotykům nebrání to je sice pravda, ale za mne jim ani nejde naproti a prostě to nemá tu intimitu a atmosféru takže jsem se na to po chvilce vybodl, jak to tam není po chvíli tak probudit  erotično dotyky je bullšit většinou se spíš holka nechá a je k dotykům přinejlepším (většinou) neutrální a to mě neba .. Buďto mám vyšší nároky na erotickou masáž nebo jsem ji tak nepadl do oka.

B2B má v základu celkem jednoduché ale jak píši výše vyznělo by to jinak když by tam byla z atmosféra o kterou jsem se já snažil.

Ruční práce chvalitebná (ale ani bych neřekl kdovíjak skvělá) takže úspěšně zakončeno nicméně ten větší prožitek tam nebyl.

Za mě uvidíme zda se holčina zlepší úplně špatný to není potenciál tam i je, ale musí se naučit dát do toho více ze sebe a sexappealu a to nevím zda bude chtít .. nebo jsem ji prostě z nějakého důvodu nesedl i když jsem tedy neměl ten pocit.

Hodnotím průměrně a smajlík neutrál

(abych byl úplně fér pokud jsem slečně tolik nesedl a jindy to je jiné byl by to lehký nadprůměr)

P.S. kdo je ok s popisem vizuální stránky a chce ji to zkusit ‚učit‘ tak může zkusit třeba si s ní padnete více do oka , špatný to není , slečna je i  sympaťanda  a může se doučit časem.

https://tapky.info/?3698,isabella-masaze-luxury-605-958-304-605958304

a09094db-af8e-4f17-92fc-96d712ff5bcc-768x1024jjj.jpeg

4.8 4 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
18 října, 2021 15:19

Diky za doplneni. Souhlas (k me prvni recenzi), “emoaticno” a “eroticno” jsem tam taky nemel. Ale nesel jsem tam kvuli tomu. Pokec docela sel a zakonceni taky. Mel jsem jine pozadavky 😉 Ty splnila. Jinak tetovacky, postava, oblicek atd. potvrzuju. I tak opacko stale zvazuju 😉

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx