Markéta – Excelent

Nikdy jsem si nemyslel, že někdy napíšu recenzi na erotickou masáž, ale ta soutěž tady mě docela zlákala 🙂 Tedy ne že bych měl nějak hluboko do kapsy, ale asi rád soutěžím a taky mě láká vyhrát něco, co bych si třeba sám od sebe nevybral.

Takže se podělím o svůj nedávný zážitek, což byla nová akvizice salonu Excelent – Markéta, předtím údajně působící v Chilli salonu. Byla to trochu sázka na nejistotu, protože Markéta má momentálně v katalogu salonu jednu jedinou fotku a to ještě takovou, která toho člověku moc neřekne. Nicméně údaj o velikosti poprsí – 7 – udeří do očí. Sice už dávno vím, že u Excelent si člověk by default musí od uváděných údajů odečíst jedničku, no ale považte, zrovna 6 nebo 7 zas takovej rozdíl není, ne?

Dveře otevřela dívka menší postavy zahalená v županu, takže jediné, co jsem mohl v první chvíli zhodnotit, byl obličej. Tady první dojem úplněpozitivní nebyl, ale nakonec jsem dospěl k názoru, že problém byl hlavně v poněkud nešťastném nalíčení, nakonec bych Markétu zhodnotil jako pohlednou dívku. Ovšem to hlavní se mi odkrylo až když šel župan dolů, na což tedy nebylo třeba dlouho čekat.

Nebudu to protahovat, pro milovníka holek „krev a mlíko“ jako já – 10/10. Přesně takový typ jsem doufal, že někdy v nabídce pražských masážních salonů najdu. Čistě přírodní postava, pevná prsa bych odhadl tak na pětapůlky (provnávám s dívkou, se kterou jsem se scházel přes léto a tvrdila mi, že má šestky). Trochu tuku tu, trochu tuku tam, vše ale zpevněné poctivou prací ve fitku. Nic pro milovníky dívek, které váží 40 kilo i se sprchovým koutem, pro mě ovšem ideál.

Nabídnuta společná úvodní sprcha, pokud tohle někoho zajímá, mě upřímně zas tak moc ne. Jo a taky jsem platil předem. Nevadí mi to, aspoň nemusím přemýšlet nad dýškem.

Poloha na břiše a slečna dává jasně najevo, že odpočívat rozhodně nehodlá a předvádí různé polohy body to body masáže (kterou jsem měl objednanou na hodinu). U mě dvě klasická dilemata. Zaprvé jestli se celou dobu dívat směr zrcadlo a zablokovat si tak krční páteř nebo ne. Zadruhé jestli zkoušet sahat a riskovat tak vykloubení jednoho, případně obou ramen či loktů. Nakonec jsem zvolil „ano“ a „ne“.

Na zádech se to teprve rozjelo. Ačkoli mám dlouhodobě docela problém s libidem, tak kvalita Markétiny postavy, především perfektního oplácaného ale pevného bříška mi ho udržela celou tuhle sekci v pozoru, což u mě rozhodně není standard. A líbil se mi i styl masáže, který byl takový jakoby mírně dominantní z její strany, takový tease and denial (pro anglicky nemluvící to vysvětlovat nehodlám). Nakonec mi bylo v pravý čas laskavě dovoleno se vystříkat. Naopak mi nebylo dovoleno během masáže masérku políbit na tvář, i když mi to jakoby nabízela (nebo jsem si to minimálně představoval), ale budu doufat, že třeba příště 🙂

Na konci v pohodě pokec, který nezněl nuceně, pak společná sprcha a šup ven, 4 minuty po oficálním konci, pokud tohle někoho zajímá. Asi jste to uhodli, verdikt je jednoznačně pozitivní. Ani se mi nechtělo moc se s tím chlubit, ať u Markéty není teď permanentně plno, ale za a) si chci zasoutěžit a za b) sázím na to, že zákazníků, kteří preferují tento typ dívek, je jen omezený počet.

P.S.: Těsně před odesláním recenze se dívám, že Markéta má už na stránkách salonu mnohem víc vypovídající fotku, než když jsem se k ní objednával (byť tedy stále pouze jednu jedinou).

https://www.tapky.info/?3648,marketa-excelent-masaze-731-884-923-731884923

marketa.jpg

4.3 3 votes
Article Rating
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Admin
14 října, 2021 14:23

Ahoj, dik za recenzi, doufam ze nebyla posledni. Aby se ti splnilo za a) tak budes muset jeste nejakou recenzi vyplodit, aby ses dostal do slosovani 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech