Ella, Rabbit Hall

Po sérii kladných recenzí jsem se rozhodl zkusit Ellu z Rabbit Hall.
Popravdě, pořád nevím, co si o té masáži myslet, ale popořadě.

Rabbit Hall se snaží působit jako top podnik. Top podnik si ale neobjedná na stejný čas tři zákazníky. Takže stepujete na chodníku, koukáte na chudáka, co se snaží dozvonit na stejný zvonek, který vám předtím řekl že budete muset chvíli počkat…pak vás konečně pustí, a vy čtvrt hodiny čekáte na sprchu, protože mají jenom jednu…to je prostě fail. A že se na pokoji střídáte s norníkem, kterého na odchodu z pokoje potkáte, to jsem fakt ještě nezažil.

Ella je od první chvíle prostě nádherná. Mám rád holky se sportovní postavou, a tohle je asi nejdokonalejší tělo, které jsem kdy viděl. Obdařené navíc velmi pěknými přírodními trojkami. Hezký obličej, nádherný úsměv…

Společnou sprchu nabídne tak, že se ani neptá, takže mě neminula, i když jí obvykle nevyhledávám. Ano, umyla mě, ano, v malém sprchovém koutu si toho moc neužijete, ale budiž .

Pak přijde samotná masáž. Někdo tady zmiňoval, že s ní zažil skutečnou masáž, no nevím, kam předtím chodil, asi do JZD. Já jsem si připadal jako valcha. Je to silové, s masáží to nemá moc společného, s erotikou teprv ne. Podivné pohyby, občas máte pocit, že se zasekla, a jeden pohyb opakuje dlouho s neskutečnou frekvencí…fakt divný. Na druhý straně v každé chvíli se můžete odměnit pohledem do zrcadla, a ona je fakt tak pěkná, že jí to zase odpustíte.

Po otočce celkem OK, nechá na sebe sáhnout, snad si to i užívá, ale pořád tam nějak chybí ta atmosféra. 69ka jo, pohled na její zadeček a prcinu je prostě luxusní, bohužel netrvá dlouho, protože pak máte pocit, že vám péro někdo strčil do centrifugy…jo, zafunguje to, jenže erotické to moc není…

Za hodinu jsem byl venku, tu čtvrthodinu čekání na sprchu prostě nahnala, doslova, protože zjevně čekala dalšího nešťastníka.

Nerad to říkám, ta holka je fakt krásná a milá, ale na masáž jdu příště jinam. Podnik špatnej, a jinde dostanu víc za míň.

Dávám neutrálního smajlíka, kdyby nebyla tak hezká, byl by negativní.

https://www.tapky.info/?3367,ella-rabbit-hall-774-910-918-774910918

4.2 12 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
15 října, 2021 00:12

Navstivit jsem ji planoval, ale ted se docela bojim, co by me cekalo 😀

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx