Nikol – Rabbit Hall

Zase jsem dostal chuť na masáž a v rotaci jsem pokročil k Nikol. Nikol je drobná holka, podobný typ jako Klára. Je to krásná mladá holka z Ukrajiny, mluví slušně česky a je o něco méně stydlivá a plachá než Violette.

Podle jiskřiček v očích Nikol jsem od počátku tušil, že tohle bude jízda. Ve sprše byl rozjezd spíš pomalý a nesmělý. Po příchodu na pokoj jsem ulehl na břicho a začalo intenzivní B2B včetně masáže zadečkem, ale to byla asi i pro Nikol jen otravná formalita. Takže otočka následovala po 15 minutách a co se dělo dalších 45 minut byl útok živlu utrženého ze řetězu. Celých 45 minut probíhalo neskutečné a intenzivní B2B. Nikol se v podstatě nezastavila a předváděla na mě celou gymnastickou sestavu, což nebyl problém vzhledem k tomu, že proporčně k sobě máme asi jako Máša a medvěd .

Při B2B jsem pozoroval shodné prvky jako u Kláry, tak buď mají holky společnou učitelku, nebo se učí navzájem.

Odcházel jsem trošku vyčerpaný z toho uragánu, ale ve skvělé náladě. Opáčko určitě bude. A čas jen masáže byl 60 minut, door to door 70 minut.

Placeno 2.200,- Kč za pussycat.

Na fotkách je Nikol, myslím, že nejsou ani upravené. Věk a váha sedí, Nikol má kráný zadek a prsa. Za mě jediné negativum, kterým jsou umělé řasy.

https://www.tapky.info/?3550,nikol-rabbit-hall-774-910-918-774910918

NikolTe2-2.jpeg Nikol_FULL-1-1.jpeg Nikol_FULL3-1-0.jpeg

3.3 10 votes
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
xxx
6 října, 2021 01:07

Konečně se vrátila … byla pryč snad věčnost 🙂

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx