Klára – Rabbit Hall

Nedávno jsem dostal chuť na masáž a nějakou hezkou masérku. Prošel jsem si zdejší fórum a rozhodl jsem se pro Kláru z králíkárny. Den předem jsem se snažil objednat, abych zjistil, že Klára má plno, ale že je volná Ella na kterou jsem četl taky spoustu pozitivních recenzí. Potvrdil jsem Ellu a těšil se na parádní zážitek. A pak těsně před tím, než jsem vyrážel jsem zaznamenal, že jsem dostal zprávu, že Ella není volná, ale že by snad šla vymyslet jiná masérka a nakonec z toho byla Klára.

Klára je krásná, mladá, milá a usměvavá holka, která působí naprosto bezstarostně. Králíkárna mě na začátku překvapila tím, jaká je tam tma, ale jakmile jsem se trochu rozkoukal, tak to bylo dobré. Společná sprcha na začátku nabídnuta, nabídku jsem využil a dobře se bavil putováním do sprchy přískoky s průzkumníkem Klárou v čele. Průzkumník uspěl, nikoho jsme nepotkali.

Masáž začala klasicky na břiše, ze začátku jsme si i povídali, ale jak se masáž rozjížděla, bylo povídání méně a méně. Za mě masáž výborná, Klára i při své drobné postavě umí přitlačit a hlavně umí skvěle navodit atmosféru, kterou dál stupňuje až k vrcholu. Už na břiše to umí Klára rozjet a kromě B2B umí náhodnými dotyky probudit ptáka k životu. Po otočce výborná masáž a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Po skončení jsme se ještě trochu pomazlili, osprchovali a byl čas zas vyrazit do práce.

Kouzlo Kláry je podle mě v tom, že vše působí naprosto přirozeně a nenuceně. A přitom je to dle mého názoru výborné divadelní představení.

Odcházel jsem zrelaxovaný ve skvělé náladě. Myslím, že opáčko bude.

Placeno 2.200,- Kč za pussycat.

Na fotkách je Klára, myslím, že nejsou ani upravené. Věk a váha sedí.

https://tapky.info/?3496,klara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Klara3-2-1.jpeg Klara2-2-2.jpeg Klara-2-0.jpeg

3.7 7 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx