Ella – Rabbit hall

Zdarec,

babí léto v plném proudu a v pravidelném rytmu se opět vydávám za objevováním možného i nemožného. Sestupuju z Riegráčů a vybírám si králičí síň, moje první návštěva jiného salonu, než jsem byl doposud zvyklý.

Vstupuju a vítá mě velice sympatická, živá v tváři a jak by se řeklo „bubbly“. To já mám rád. Feminí holky. Je oblečená v saténovém županu, kde už malinko vykukuje krásný dekolt. Vcházíme do pokoje a nabízí mi pití, beru alkohol s džusem. V pokoji se svlíká, tělo má krásné, přírodní, prsa 3-4 (ale ne ve stylu pornohereček), na dotek měkká. Co mě ale nejvíc potěšilo byl způsob, jakým se na sebe dívá v zrcadle. Prohlíží se s takovou něhou a jemností, má to takovou magickou auru.

Osobnostně jsme si sedli už asi od prvních chvil, takže atmosféra byla uvolněná. Ve sprše ochmatávačky, líbačka bez jazyku. Prcinka ano, ale jen zvenku.

Masáž na zádech byla potěšením. Poprvé, co jsem dostal na erotické masáži opravdu MASÁŽ. Jezdila po mě předkem, zadkem, kolenem, všíím, až mě to bolelo. Otočka, mazleníčko, honička, hotovson.

Konec ve sprše, pokec a příště zas :)) 1600,- Zkusím tam možná i tu Barbaru.

https://tapky.info/?3594,barbara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Ella.jpeg

3.9 12 votes
Article Rating
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech