Monika – Moje Masáže

Salón je dobře známý, nebudu zbytečně popisovat.
Patří už dnes k “saloonům” které začínají na 2000,- aby se něco dělo. Tzn. B2B. Jejich standardní erotická masáž za 1500,- probíhá stylem “na délku paže” nemá cenu zkoušet.

vybral jsem si Moniku podle fotek to vypadalo na supr Milfku, navíc jsem kdysi v tomhle salonu s Milfkama měl dobré zkušenosti, takže ok, zkusíme.
…jenže hned na úvod po svlečení na pokoji je jasný, že jí fotky hodně přidávají. Realita je bohužel jinde.
sprcha o samotě, tady na to nehrajou a já to nevyžaduju ( o tom, zda bude masáž dobrá to nerozhoduje).

Pak po sprše přišla ihned na pokoj, žádná prodleva (to je fajn), hned jela b2b, ale bohužel věk už je u ní znát, celkově je taková měkká, kdo hledá pevnou vysportovanou Milfku, tak tady ne e.
Průběh na břiše asi v pohodě, snaha zajiždět na obecně oblíbené místa byla. Část na břiše byla ale pak zbytečně dlouhá, jako by přemýšlela jak pak dál. Když konečně došlo na otočku, pokračovala v b2b ale musím říct že to bylo nejdivnější b2b co jsem zažil.

Prostě si na mě lehla a i když neni těžká ani proti mě nijak mohutná, přecejen je to jako by na vás ležela nějaká težší deka, při tom přilehnutí se přestala téměř hýbat.
No nejdřív jsem si myslel, že je to nějaká taktika na zabránění dotyků, ale všude jsem dosáhl, a dotekům se nebránila. Do teď nechápu, co to bylo. Prostě jen tak ležela

Po chvilce, když už to začlo být fakt! divný, jako kdyby tam usnula, jsem si ji pošteloval, aby vůbec byla nějaká koncovka.

verdikt: fotky jí přidávají, realita bohužel horší, moc neveděla co dělat, doteky přijímala v poho všude, celkově duchem trichu obćas mimo, divné b2b po otočce, opakovat nebudu za 2000,- nesmysl

3/10 za první půli masáže a celkově že nebyla odtažitá, ale jinak o ničem, divný závěr (málem jsem se začal řechtat smíchy)
v tomhle salonu se dá za tyhle prachy najít lepší milf, (Sabina např., dotyky taky ok).

https://www.tapky.info/?3654,monika-moje-masaze-777-243-027-777243027

4.7 3 votes
Article Rating
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech