Markéta – Chilli Salon

Slečnu Markétu jsem měl v hledáčku delší dobu, jelikož ale nejsem z Prahy dlouho mi to časově nevycházelo.

Nejprve musím pochválit komunikaci. V salonu mají vždy přítomnou slečnu na recepci, která je celý den na chatu k dispozici. Objednání tedy proběhlo hladce. Salon je přímo před Žižkovským tunelem, což by mohl být pro někoho mínus, jelikož se zde vždy nějaký kolemjdoucí najde. Před salonem jsem zazvonil a byl jsem moc milou slečnou recepční vpuštěn dovnitř, kde jsem si s ní příjemně pokecal a za pár minut již přišla Markétka, která si mě dovedla do pokoje (pokoj měl vlastní sprchu).

K slečně. Slečnu jsem si vybral (jak asi každému dojde z fotek – fotky jsou pravé) kvůli prsům a musím s radostí říci, že jsem nebyl zklamán. Myslím že mi bylo řečeno ze jsou to 7čky, jestli je to pravda nevím, ale rozhodně jsou obrovské. 😀 Jelikož nemá moc recenzí, měl jsem obavy ohledně váhy atd, ale jakmile jsem jí viděl moje obavy se rozplynuli. Slečna samozřejmě není vychrtlá, ale rozhodně není tlustá.

K samotné akci. Slečna na sebe nechá sáhnout a i se jí to nejspíš líbí. Již ve společné sprše mi řekla ať jí namydlím, což jsem s radostí udělal. Po sprše začala masáží zad a byl jsem rád že jsem zvolil body to body a už jsem se nemohl dočkat otočky. Po otočce pokračovala v masáži těla a moc hezky držela oční kontakt. V objednávce jsem zmiňoval, že bych chtěl titsjob a tato informace se pravděpodobně dostala k Markétce, jelikož svou pozornost pomalu přesunula dolu a můj penis se téměř ztratil mezi jejíma kozama. Moc dobře věděla co se mi líbí a několikrát položila moje ruce na její prsa a tak jsem si je mohl pořádně chytnout a „pohonit“ si s nima. Nakonec mi ho mezi ně pořádně chytla a za chvilku bylo dokonáno. Po akci proběhlo mazlení, pokec a další společná sprcha. Čas dodržen placeno 2200kč.

Celkově bych zážitku dal 9/10 a určitě mohu doporučit, zejména jestli hledáte podobný zážitek jako já, opáčko nejspíš bude. 🙂

https://www.tapky.info/?3648,marketa-chilli-salon-722-068-519-722068519

mak_02-1.jpg mak_05-0.jpg

3.9 7 votes
Article Rating
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech