Linda z INFINITY

Přináším své dojmy z mé poslední návštěvy, kterou jsem uskutečnil v podniku s názvem INFINITY, který se nachází kousek od I.P.Pavlova.

Zde jsem navštívil slečnu, která si říká Linda. Je to blondýnka štíhlé postavy, kterou podtrhují pěkná prsa i zadeček. Se slečnou jsme se během mé návštěvy dost zasmáli. Má stejný smysl pro humor a od příchodu chovala přátelsky a mile.  

Objednán jsem byl na masáž nuru a to na 60 minut a platil 1900 Kč. 

Ve vnitř to vypadá podle mě docela útulně a podnik má své kouzlo, pohodlné matrace, velké osušky a oceňuji také dobře umístěná zrcadla. 

Nejprve jsme začali společnou sprchou, kterou mě Linda nabídka. V té se mi věnovala a hladila. Po přechodu na matraci následovala jemná masáž zad současně s postupným roztíráním gelu. Během toto jsme také stihli probrat spoustu důležitých věcí jako třeba co je nejhorší na chlapech a co na ženských

Linda po mě pak začala klouzat oběma stranami své sexy postavy. Nejprve po mě klouzala přední stranu svými prsy, následovala druhá strana, kdy jsem cítil, jak po mě přejíždí svým zadečkem. U toho taky lehce a eroticky sténala a zajížděla mi rukami od přes stehna až tam dolů. Nemohl bych tvrdit, že to jakkoliv odbyla. Opravdu makala klouzala se intenzivně celým svým tělem. Později se stejný průběh opakoval, jen byl více vzrušující, protože sem už byl otočen na zádech. Je taky fajn, že tady mají dobře umístěné zrcadla, kterými lze vše pozorovat z více perspektiv. Během hodinky se mě povedlo udělat se dvakrát, což se mě moc často nestává.

Celkové shrnutí – podnik dobře zařízený a v dobré lokalitě. Slečna má sexy postavu s dobrými proporcemi a hezkými křivkami. Zároveň je milá, přátelská, umí si pokecat a je s ní hlína. Rád píšu pozitivní recenze a toto byla jedna z těch nejlepších erotických masáží, kterou jsem zažil. 

linda.png

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech