Arina – masáže Princess/Wellness

Návštěva proběhla na Mezibranske, já osobně to zde nazývám wellness a na Jiraku princess abych obe pobočky odlišil. Slečna z východu, foto odpovídá, co se týká tělesných parametrů tak prsa možná spíše čísla dvě ale pěkná, stejně jako tělo a obličej. Masáž hodina klasicky, na břiše musím vyzdvihnout nasednutí na ruku a setrvání na ni po většinu prvni části masáže na břiše, což se mi myslím v tomto podniku stalo poprvé. Takže pekně pohrani s muslickou pouze povrchové, neboť se nikdy osobne nehrnu prsty dovnitř, docela hodně klouzání celým tělem a otočka v polovině, tak jak má být. Na zádech potom opět zejména B2B a poté docela brzy pozice 69, ovšem docela daleko od obličeje, pohrani si s nožkami těsně před hlavou a úspěšne uvolnění. Utření do kapesníku, krátké přitulení a odeslání do sprchy. Čas door 2 door hodinka dodržen.

Ještě k salonu obecně – proběhla předělávka té části od vstupních dveří vlevo, předtím sem tamtudy téměř vždy procházel do pokoje vzadu, teď se masíruje přímo v tom velkém prvním pokoji. Ovšem jedna sprcha zustala a diskrétnost je take na štíru, jednou jsem potkal kolegu při obouvání, některé holky totiž klienta moc nedoprovazi a pošlou ho samotného do sprchy. No a vstup do salonu z magistrály taky nic moc, špatně slyším v telefonu když volám ze jsem na místě, provoz je holt vždy hustý.

Doporučení ano, ale děvčat je tam dost takže nemám důvod opakovat stejnou slečnu. 🙂

https://tapky.info/?2796,arina-masaze-wellness-774-634-500-774634500

arina_031.jpg

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2 května, 2021 20:48

Cago do Princess a Wellness chodím už 5 let a zatím jsem se s nikým nepotkal vždy mi slečna řekla ať počkám atd a i když se tak stane tak já myslím že to zas takové neštěstí není. To co jsem zažil třeba v relax pointu kdy bylo v pokojích plno a já seděl v předsíni na gauči s nějakým cizincem a cekal až se pokoje uvolní a až nám dorazí maserky z jiných poboček to teprve byla sranda ale zatím asi top zážitek byl v number one massage kde jsem čekal na maserku která předčasně odešla a seděl jsem tam před celým personálem a se mnou ještě dva Arabové😄 Personál byla taková bordelmama operátorka a asi 6 holek a jeden kluk. Perlička byla že jsem měl dobře omrknute fotky maserek z toho salonu a ani jedna absolutne nesouhlasila s tím co jsem tam viděl 😁 Co se Ariny týče tak tu jsem velice dlouho prehlizel ale ta holka je super masirovani má ráda a navíc si fakt ráda hraje. V 69 jsem ji měl vždy také ale ne úplně zas tak daleko 😉 Byl jsem u ní cca 4 x a vždy super.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech