Sára – SexNo. 1 („123ka“)

Sára mě přivítala na notoricky známém distribučním schodišti mezi 5. a 6. patrem „123ky“. Šibalské oči, „můžu dál? – no pojď“ s přirozeným mírným úsměvem. A zajímavým účesem – který kvůli diskrétnosti nebudu dál upřesňovat.

Sára zatím nemá nikde žádnou recenzi – což mě překvapuje, protože je evidentně žádaná a pokaždé, když jsem ji navštívil, měla zákazníka přede mnou a hned i za mnou. Asi si ji klienti žárlivě střeží a nechtějí (si) ji prozradit recenzemi. J Já můžu – rozuzlení dál v textu.

Bral jsem hodinu základ 1800 + 2 příplatky = 2800. Sára je mladá (tipuji 24) žena s vyloženě krásným – takovým dokonale ženským – tělem. Solárko zlepšuje optický dojem. Ani si nepamatuji, kdy jsem naposledy tak krásnou ženskou viděl – snad jen mou (pořád tu samou) manželku, když byla v jejím věku J

Na pokoj přišla s 10-15 minutovým zpožděním. Omluvila se, naznačila prodloužení (dodržení mého časového kontingentu), pochopil jsem, že vzhledem k neustálému přísunu zákazníků je těch pár minut mezičasu příležitost si aspoň trochu odpočinout. Celkově jsem byl za ní čtyřikrát – jednou jsem měl zpoždění, podruhé jsem dorazil přesně na minutu greenwichského času, ale musel jsem čekat na mezipatře, než odlífruje předskokana, který jí ještě u výtahu intenzívně dával rady do života nebo nabídky sňatku nebo co, potřetí jsem se vyhodil sám po nějakých 45 minutách čistého času, no a naposledy (spoiler alert: doslova „naposledy“) se se mnou naopak vybavovala ještě 15-20 minut po termínu, zatímco nadržený další kolega byl usazen ve vedlejším pokoji. Mimochodem, pokaždé jsem měl dojem, že jediná, kdo ve 123ce pracuje, je právě Sára. J

Ještě v poločase první návštěvy jsem jí sdělil, že to normálně nedělám, ale pokusím se k ní dostat i příště. Není to tedy ten typ opakování, když jsem nadrženej, procházím kontakty, řeknu si „jo, Sára byla dobrá, půjdu se dnes vysypat k/do ní.“ Jak se říká – opakování je promarněná nová zkušenost – ale tady jsem věděl, že nová zkušenost se bude muset rozložit do více schůzek. Sára má pro mne vyhovující privátový styl – je to takový jasně naznačený odstup (upozornění, že se v práci určitě neudělá) kombinovaný s uvolněností, skvělou koordinací a spolupráci při akci, přátelským a docela otevřeným pokecem. Ale nemohu to porovnávat s jinými klienty, takže k jiným se možná bude chovat zcela jinak – zkuste a uvidíte.

Sára mi svým přístupem a osobností připomenula legendu privátové scény Amélii, s níž jsem prožil intenzivní 4 týdny jednosměrných finančních transakcí, opakovaných vášnivých odběrů biologického materiálu a spousty velmi otevřených a pohodových rozhovorů u Itala v podkrovním bytě na Letné v létě 2017 (než jsem musel na operaci do nemocnice a po návratu jsem sešívaný nemohl tento sport provozovat). Amélii bylo tehdy 29 (skutečných), rok poté s tím snad skončila. Sára nemá závazky (děti, dluhy…), takže tady bude označena jako „zlatokopka“. Podobně jako Amélie – chce si užívat života, dokud je ještě mladá, zdravá a krásná a chce si na to sama vydělat (=nechce, aby ji někdo „vlastnil“). Amélie v našich rozhovorech zmínila své „rodiče“, nefungující rodinu v dětství – mnoho dalších holek na privátech to řešilo také. Se Sárou jsme se o něčem takovém nebavili, ale pro potenciální klienty by mělo být jasné, že si nejvíce cení svou nezávislost. To se mi líbilo na Amélii i na Sáře.

Sára si nechá (zřejmě) fyzicky hodně „naložit“. Psychicky ale, myslím si, je ještě pořád zranitelná a úplnou otevřenost (na rozdíl od Amélie) ještě neumí. Po poslední schůzce se proto rozhodla, že mě dá operátorce na blacklist a další návštěva tudíž už nemůže být. Pro mne to byla skvělá zkušenost a vždy příjemný zážitek. Pokud se chcete setkat s krásnou, mladou a sebevědomou holkou, za mne jednoznačně doporučení.

Hodnocení: 13 hvězdiček z 10.

https://www.tapky.info/?3517,sara-sexno1-601-101-909-601101909

4 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Admin
18 dubna, 2021 21:57

Ahoj, diky za recenze. Krasna prace 😉 Kdyz k dalsim pridas jeste aspon jednu fotku, tak to bude dokonaly 🙂

Admin
18 dubna, 2021 23:58
Reply to  Stachanovec

Muzes vzit ze stranek privatu, pripadne z tapek pokud tam uz ma holka svou stranku 😉

Last edited 26 dní před by admin
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech