Caroline – Privat Grace

Caroline mě čekala za pootevřenými dveřmi složitě přestavěného vinohradského bytu. Obličej sympatický, usmívavý, vyloženě nádherná kukadla jako panenka a – což není na privátech úplně běžné – hezké a zdravé vlasy (nejsem expert, jen srovnávám optický a hmatový dojem s jinými).

Věk odhaduji tak na 28-32 (ta kukadla jí z věku výrazně ubírají, postava odpovídá „late twenties“ – tady vycházím spíše z jejího vyprávění o civilním životě, že už si něco prožila). Do prsou má voperováno něco málo silikonu, ale jako celek to vypadá velmi vkusně. Moc hezká mladá žena.

Vzal jsem základ 1600 + 2 příplatky = 2600. Samotná akce je taková uvolněná, Caroline si drží odstup, ale koordinace funguje výborně, zákazy nejsou (ale taky já se po holce nevrhám jak po kuse hovězího). V reklamní přestávce probíhá příjemný a otevřený rozhovor – zjišťuji, že mluvím s inteligentní a vyrovnanou mladou ženou, i když toho moc nenamluví.  Opakování bylo pro mne jasnou volbou, a tak jsem ji v krátkém časovém rozpětí (na střídačku s návštěvami jinde) navštívil ještě dvakrát – a pokaždé to bylo o něco lepší.

Caroline se s dalšími návštěvami více uvolnila a zjistil jsem, že umí být docela upovídaná a velmi vtipná společnice, s níž si člověk užívá každou minutu. Z jejího povídání jsem pochopil, že na privátu bude jen dočasně, má jiný – efektivnější způsob výdělku v erotice, který je teď omezen covidem. Mluví výborně anglicky, takže předpokládám, že její společnost určitě ocení i pražští expati a zahraniční návštěvníci, kteří nejsou tak cenově senzitivní.

Hodnocení: 13 hvězdiček z 10.

http://tapky.info/?3236,caroline-privat-grace-604-460-403-604460403

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech