Kerol – Infinity

Není to tak dlouho, co se tu vzedmula vlna kerolismu. Dostal jsem tedy chuť zhodnotit na vlastní kůži, jestli je to jen nafouknutá bublina, a nebo opravdová perla. Jak to tak bývá, dopadlo to tak půl na půl. Pojďme to trochu rozklíčovat.

Člověk by měl při četbě recenzí pamatovat na to, že každému se líbí něco jiného. Navíc to, co na masážích já osobně hledám, je jistá jiskra, kdy v daném okamžiku dojde k souznění. Nejde mi o naučenou sestavičku hmatů a pozic sebevíc dráždivých, ale o pocit výlučnosti okamžiku. O to, že to není stereotypní, ale tvoří se to vzájemně přímo v daném okamžiku. Je jasné, že toto člověk nezažije s každým a to, že to jiní zažívají s nějakou masérkou, neznamená, že se to poštěstí i vám.

No ale zanechme fiosofování a pojďme k věci. Salon Infinity v těchto kruzích netřeba více představovat. Komunikace a objednání v pořádku. Ve stanovený čas mi tedy otevírá Kerol a já musím konstatovat, že v mém hodnocení se blíží definici holka od vedle. To nemusí být nutně na škodu, neboť jak jsem psal výše, jde mi hlavně o pocit, který se společnou interakcí vytvoří. Vzhled je mírně vedlejší. Bohužel v mém případě se ani zážitek z masáže nevymanil z průměru.

Možná je to jen můj pocit, výsledek nějaké shody okolností nebo naší asynchroničností, ale masáž na mě působila poněkud rozplizle. Místo jasného proudu, spoustu meandrů, ve kterých se utápělo možné vzrušení a jeho případné stupňování. Jakoby se vždycky něco začalo a skončilo se s tím ještě, než to začne fungovat. Přitom jednotlivé ingredience měly velký potenciál. Masážní část sice na mě příliš jemná, ale jinak opravdu osvědčené hmaty, v jejichž popisu už se tu vyřádili ostatní recenzenti. Dobrý příklad, jak to (ne)fungovalo, bylo vzdychání do ucha. Kerol umí krásně procítěně vzdychat, ale zavzdychala tak dvakrát a přestala s tím v okamžiku, kdy to začínalo fungovat. I z těch vychvalovaných částí – posez na ruku, sednutí si k hlavě a dalších – jsem měl pocit jisté rutiny bez kýžené elektrizující atmosféry. Po otočce se to trochu zvedlo a společně jsme to nějak dobojovali, ale pocit je mírně rozpačitý. I když uznávám, že jsem až moc podlehl (přehnaným) očekáváním.

Když to shrnu, tak slečna je příjemná (nepřišla mi ani tak ukecaná, jak je tu líčeno), masážní postupy má vymakané – kdybych tady vypsal všechny prvky, tak si poslintáte klávesnici – ale za mě spíše rutina bez jiskry. Objektivně by smajlík byl s úsměvem, subjektivně neutrál.

https://tapky.info/?1943,kerol-infinity-spa-603-373-881-603373881

2019120318010707_IMG_0026-385x577.jpg

4.3 6 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech