Emma – Matahari Salon

Rád bych se s vámi podělil o jeden loňský zážitek. Na svých toulkách při hledání útěku od všednosti příliš všedních dní jsem zavítal za slečnou Emmou do salonu Matahari. Koukal jsem, že nemá žádnou přístupnou recenzi. Svými skromnými řádky se pokusím tuto mezeru zaplnit.

V podstatě každou recenzi začínám povzdechnutím, jak je duel fotky versus realita nevyrovnaný. A jak skutečná podoba dostává na frak při porovnání s líbivými fotkami. Rád tedy nahlásím i opačný případ. Emma je hezčí než na fotkách. Ač teda k uváděnému věku je třeba si pár let připočítat, tak musím říct, že je to kost. A po rozbalení se ukázalo, že postava a hlavně prsa jsou luxusní (skoro na žádné fotce nevyniknou). Když už jsem začal chválit, tak budu pokračovat – komunikace na vysoké úrovni, je to sexy dáma na úrovni s velkým sex appealem. Některé hlášky (utkvělo mi: „Neboj, já si tě zahřeju.“) a zaujímané pózy při úvodním small talku slibovaly pořádnou jízdu.

A ona to jízda byla – přestože byla Emma mírně indisponovaná (po lékařském zákroku), tak se mi dostalo vysoce kvalitní masáže body to body. Holka opravdu masírovat umí a řekněme, že dobře zná své ženské zbraně a neváhá je využít. Když ale říkám „A“, tak musím říct i „B“: je v tom znát jistý profesionální odstup a opravdovou vášeň jsem v tom nenašel. Ale dodávám i „C“: ten profesionální standard je na tak vysoké úrovni, že jsem byl spokojen, ač mě spíše přitahují holky otevřené zkoumání svých těl formou příjemných dotyků s opravdovou zpětnou vazbou. Takhle: Emma není žádná netykavka, ale je to takové to: můžeš na mě sahat, je to součást mojí práce. Dolu jsem se nepropracoval a jsem si skoro jistý, že by tam byla stopka. Člověk ledacos nacítí v průběhu. Musím říct, že bych ji rád viděl, v okamžiku, kdy přeskočí jiskra:-D. To by muselo být učiněné inferno. Na závěr dodám, že profesionálka je opravdu po všech stránkách svého řemesla, ruční práci, včetně oddalování, nevyjímaje. Takže ve výsledku bouřlivá spokojenost.

Shrnul bych to takhle: Sexy dáma na úrovni s profesionálním přístupem, co za to opravdu umí vzít. Cena je bohužel taky na úrovni:-D

Smajlík pozitivní, ač je to trochu jiný sport než mám rád, tak tu profesionalitu musím ocenit. A kdyby se povedlo a jiskra přeskočila …

https://tapky.info/?2513,emma-matahari-salon-773-164-811-773164811

wWV4XW7iEF.jpeg

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
12 dubna, 2021 19:01

též souhlasím s tím že ano jistá profesionalita tam je cítit ,ale zas nic přehnaného já byl u ni poprve ještě když pracovala v diamondu , a opáčko u ni v matahari bylo co se týče pomazlení lepší a přidala pár zajímavých triků (je vidět že ji to nějakým způsobem i baví, to je vždy super ) .. těsně za mými topkami. Na masážním poli by chyběla tak doufejme že se vrátí.. ( už sem ji dlouho neviděl na rozvrhu)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech