Martina – privat Elit

Návštěva stará pár týdnů, původně jsem měl namířeno za hvězdnou Vanesskou od princezen, potvrzuji hodinu předem rezervaci z přeschozího dne a Vanessa nedorazila 😤. A tak jako náhradní program vyšla Martina z Elitu a vyšla na výbornou 👍.

Domluva OK za hodinu jsem na Trojické, která dává dost možností parkování v okolí. Byt v přízemí, přístup přes vrata a průjezd. Prostory skromné ale čisté.

Martina je holčina z UK, ale delší dobu v Praze tak domluva úplně vpohodě. Věk věřím, v obličeji není typ za kterým se ohlížíš, ale rozhodně sympatická a mi se líbí. Již ve dveřích v pěkném prádle, upravená a připravená. Extras nenabídnuty, po akci říká že jen OB. Beru zkušební “basic” hodinku. Po příchodu ze sprchy se hned tulí a je si vědoma svých předností velikosti “E” a hned Vám je dá plně k dispozici. Kolega v předchozí recenzi píše “shaggy breast” ale to já rád a za mne krásná velká přírodní prsa 👍 se vším co k tomu patří. Celá akce jako s kamarádkou a Martina nápaditě kouří, líže koule, při mrdu jde naproti, chce si to taky užít. Vyzkoušen klasicky trojboj se střikem do gumy při misio, když vidím jak jí ty kozy lítaj na hrudi 😁 a ona se tahá za bradavku. Po sexu krátký pokec u kterého si jen tak jako by nic sedne píčou Vám do dlaně. Na čas nehledí ale já pospíchal a vyhodil se sám “door to door” za 50min ale rozhodně bych mohl zůstat déle.

Za mne parádní GFE  mrd s kámoškou s bezva přírodníma prsama. A to vše za suprových 800/1200. Opáčko výhledově určitě plánuji.👍

ťapky index 🙂

https://tapky.info/?3390,martina-privat-elit-773-478-797-773478797

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech