Lexi – Rabbit Hall

Moje první návštěva tohoto podniku. Salón je opravdu hezký a cítil jsem se zde skvěle, jen trochu tmavý. Přivítala mě Lexi osobně a první dojem byl pozitivní. Vzal jsem Pussycat (2.400) , společná sprcha nabídnuta, do sprchy jsem chtěl jít sám. A teď trochu té masérské pravdy. Priváty a honírny navštěvuji už dlouhá léta myslím, že mám dostatek zkušeností abych poznal co je dobré a co ne. Lexi se mě zeptala, jestli jsem poprvé na masáži, řekl jsem jí, že jinde už jsem byl, ale tady ještě ne. Začala mi dost nemotorně vysvětlovat co pussycat vlastně znamená. Nechal jsem ji ať tedy ukáže co umí a nijak nekomentoval její monolog.

Masírovat neumí, to je potřeba říci na rovinu. Upřímně, ani jsem to neočekával. Na břichu se ptáka ani nedotkne, velká chyba. Očekával bych trochu erotiky už v poloze na břiše. Po otočce klouzání po těle, ale práce s pérem taky nic. Teprve v posledních 15 minutách začala trochu pracovat a na posledních 5 minut se hodila do 69, ale tak abych se ji jednak nemohl ani dotknout a líznout si ani náhodou. V té tmě jsem ani nic neviděl. Za mě teda OJEB! a rozhodně nedoporučuji. Když se podívám na předchozí recenze, jako by to bylo o jiné masérce.

Shrnutí: Je to škoda. Myslím, že tam nasypali dost prachů a že ty holky drží zkrátka, ale Lexi není srdcařka a nikdy nebude. V tomto směru tak LEXI nikdy nebude dosahovat úrovně TOP masérek v Praze.

https://tapky.info/?3259,lexi-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Lexi-2-150x150.jpg

4 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3 února, 2021 19:13

Ty jo, tady je to samá Králikárna- neuvěřitelný PR. I špatná reklama je reklama:-)

3 února, 2021 20:58

Ta Lexi je nejprotezovanejsi maserka, ta tam moc nebude oblibena v kolektivu 😃 Nerikam, ze me pred mesicem nelakala taky (diky predchozim recenzim), ale asi uz to neni to prave orechove.

4 února, 2021 10:33

Takže sis ani nelízl? To vypadá, že fakt masíruje naprosto náhodně asi podle nálady.
S průběhem masáže souhlasím do chvíle kdy píšeš o trh posledních patnácti minutách. Já bych řekl, že jsme byli minimálně těch 15 min. v 69 a ještě nějaký čas před tím jsem lízal. A to mi prakticky seděla na obličeji a vidět bylo naprosto normálně žádná tma.

4 února, 2021 15:57
Reply to  lui1488

tak to je divný, já jsem u ní taky byl a žádný problém, včetně lízání v 69.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech