Nella – Masáže Luxury

první pracovní týden letoška po tak si si říkám že bych mohl zaskočit, i když jsem  objednávce u Nelly moc šancí nedával, když to nebylo moc dopředu, nicméně volno měla, známka toho že v salonéch ted není plno. V salonu to je stálice, ale trochu nečekaně recenze jen na již neexistujícím Masheru. Nepracuje  každý den  (občas má i kratší směnu) ..což je podle mě předpoklad aby si masérka udržela svou kvalitu.

K Nelle pokud nikdo nemá tu zkušenost , fotky sedí prsa přírodní, dost dobré na hraní :-). Osobně za ni chodím když se nemohu dostat k mé top 3 a nechci objevovat ( z toho rezultuje že jsem za ni byl už počtvrté za cca rok a půl) , Míry asi sedí, možná už nějaké kilo navíc oproti udávanému (ale v upně v pohodě)věkěvě jí tedy 20 už nebude tipl bych třeba spíš 25 . Nicméně to je spíš plus. Mě osobně se Nella hodně líbí,nejhezčí slečna z Luxury. Něco málo si z recenze uberte, předpokládám že to jako většina dobrých masérek je opakování lepší než 1. návštěva.

Jedna z holek co úvodní sprchu nešidí a pokud pokud se ‚poštěstí‘ a Nella bude mít náladu, tak  první kolo ve sprše druhé kolo při masáži. K masáži Nella chápe že kvůli masáži tam nechodíme, takže intimním partiím se věnuje (různými části těla ..např. i footjob) tak možná  75 % času (napoprvé méně)  ale vždy tak aby jste bud stihli 2 kola nebo aby si to nechala nakonec  aspoň moje zkušenost.. (mám tedy zkušenst že v základu pokud si neřeknete tak možná i jede na dvě, ale asi bude záležet jak  to bude cítit) Otočka tak po třetině masáže v průměru. Dobré je že se snaží to občas osvěžit a masáže nebyli úplně stejné. co se týče doteků tak zákazy žádné (jen klasika prsty dovnitř ne, možná u ‚stáláků‘ lehce 😀 ).

Sice nějaká základní konverzace na pohodu , ale nečekejte  něco jako GFE ,  Za mne  profesionalita v dobrém smyslu, i když mé top masérky působí přeci jen méně profi.

Teoreticky negativem může být  že kvalita masáže/ interakce / sprchy podle mě trochu závisí  na aktuální náladě Nelly. Ze 4 návštěv měla jednou náladu mizernou, jednou takovou nijakou ( i když své si vždy odpracovala a ve finále se i jednou omlouvala že nemá dobrej den)  nicméně poslední návštěva zas super (1. letošní ),

ale možná to byla jen smůla a má drtivou většinu masáží v pohodě.

Doporučení Ano 🙂 , pokud nevyhledáváte něco jako GFE.

Za mne masérka která nepatří k mým úplně top , ale vracel jsem se vždy rád a odcházel spokojen až na tu jednu návštěvu, ( i ta by se dala zařádit v porovnání tak do průměrných)

https://www.tapky.info/?2950,nella-masaze-luxury-605-958-304-605958304

nella_012.jpg

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech