Míša-Masáže Angels

Zážitek starý pár týdnů.

Nevím, co mě to popadlo, ale rozhodl jsem se zajít do známého podvodnického předraženého salónu masáže Angels. Už jsem se tam párkrát spálil a pořád mi to nebylo dost. Asi to je těma fakeovejma fotkama, které tam pan Angels dává.

Na fotkách se mi líbila Míša, tak jsem ji zkusil. Otevřela mi slečna, která s dívkou z fotky nemá nic společnýho. Jsem naprosto znechucen praktikami tohodle podvodnického podniku. Je smutný, že tady nikdo tyhle věci nenapíše a nevaruje ostatní před zklamáním. Tak prostě ta slečna měla pas a břicho dvojnásobné v porovnání s fotkama, což kdybych věděl, tak bych tam bych tam nechodil.

Masáž technicky sama o sobě nebyla nejhorší, ale bohužel chybělo tam erotično a celkově to pro mě stálo za starou bačkoru. Zkaženej den. Cena 2000 je taky úplný nesmysl.

Tím žádám panu Angels, ať tam dá opravdový fotky holek, ať se pak někomu nestane to co mně. Tahle zkušenost mě utvrdila v tom, že Angels stále patří mezi podvodné salóny, kam není radno chodit.

https://www.tapky.info/?3335,misa-angels-masaze-778-896-288-778896288

Misa-Angels.jpg

4.6 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
29 listopadu, 2020 19:03

Já u ní byl někdy koncem léta a bylo to docela fajn. Fotky jsou samozřejmě upravovaný, ale že by se zase tak lišily, mi nepřišlo… až si říkám, jestli ti spíš nepodstrčili jinou holku 😉 S názorem na salon ale souhlasím, taky už tam raději nechodím.

29 listopadu, 2020 22:19
Reply to  alex_murphy

jo taky se mi už stalo že jsem byl 2x v luxury u stejné masérky a pokaždé to byla jiná holka … , nicméně v ten moment změna k lepšímu, tak jsem nakonec neřešil. Není to vůbec dobrá praktika ale věřím že si to salony občas lajznou..

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech