Erotické masáže Praha

Samanta – Rabbit Hall

Akce – Rabbit Hall

Cíl Akce –  Samanta

Objednáni klasicky po telefonu zde není nic vice co říct vše ok.  Volal jsem ráno kdo bude v salonu volný mezi 12 – 18 a  volba padla na masérku Samantu.

Ok příchod na salon přesně na čas a první potkání masérky a můj první doje je celkem dobrý letmí  úsměv a pusa na tvář (trochu pracovní   ) ale jo beru přesuneme se pozvolna na pokoj zde domluva co a jak se bude následující hodinku  na pokojíku  odehrávat. Ok beru společnou sprchu s masérkou Samantou je v celku praktická a očistná masérka si mne pořádně vydrbala já si to taky snažil oplatit ale žádná divočina za mne průměrná  sprcha spíš očistná a seznamovací.

Ok klasicky ulehám na matraci na břicho a  masérka si sedne vedle nejdříve si nanesla olejíček na ruce a jela ze spodu nohy  směrem k zadku a pozvolna přešla na masáž zad je vidět že masírovat umí teda za mne nohy brala dobře a taky celkem umě přejela k tříslum a hned zkontrolovala kámoše to byla dobrá část. Postupně přes masáž zad přešla na klouzačku a začala po mne jezdit celím svým tělíčkem hlavně prasama se snaží používat ale na rovynu pro hornáky to nebu to pravé ořechové  a občas kontroloval oční kontakt v zrcadle + lehké vzdychání do ouška také bylo. A to se také cení. Kontrola kámoše dole také byla ale mohlo to být lepší (častější ) ale jo cca 30 minutek a jde se na otočku.

Ok ulehám na záda a Samanta si ke mne sedá a nabízí mi prsa na hraní  a já si hrál rád a dlouho + proběhla tulící část  masáže která postupně přešla v  klouzačku s krásným tulením jo to bylo fajne škoda že sem se nezeptal zda dělá   líbaní  za příplatek svádělo mě to k tomu a poté se přesunula ke kámošovi dole a začala poctivá ruční práce  střídaná občasným skluzem a lehkým vzdycháním. Ok jde se na finále kde jsem se domluvili na finále v poloze 69 s dobře odvedenou  ruční prací teda za mne jo. Po té jen úklid mého nákladu a přesun do sprchy kde mi pomohla umýt a sprcha byla už jen čistě očistná a praktická s následným odchodem ze salonu  jelikož se čas velice rychle nachýlil.

 

Druh masáže : –  Masáž tělo na tělo

Délka masáže : – 60 minut

Cena masáže : –  1900 Kč

https://nove.tapky.info/slecny/samanta-rabbit-hall-774910918-774-910-918/

Hodnocení masáže : Dobrá

 

 

samanta_02.jpg

0 0 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx