IZABEL – LUXURY GRAND
Objednával jsem se s vědomím, že ten den bude náročný; několik meetingů s vysokou pozorností. Takže jsem hledal relax v pozdním odpoledni až časném podvečeru. Hledal jsem i masérku, které bude snadné říci, jak si celou masáž časově i věcně představuji, že nepojede ve vyjetých kolejích, byť by za sebe měla značnou část masérského dne a v rukou i těle únavu. Vybral jsem si Izabel; naštěstí v daný termín byla volná. Proč? – potřebný věk; prostě vysoká mother i would like to *, blond vlasy (jak se ukáže, seknul jsem se o odstín, ale ve svůj prospěch.) Tedy, žádnej vyskákanej chocholouš, které by bylo třeba učit.
Po telefonickém otevření přesně co jsem čekal, jen navíc ty vlasy byly rozpuštěné a trošku do rezava a obličej do pihovata, prostě nádhera. V místnosti masérka vítá už bez županu; postava štíhlá a prsa akorát. Sprcha, raději sám, abych ze sebe smyl zátěž dne, a už ležím na futonu. Klidné natření nohou, zad; požádal jsem ještě navíc o trapézy, ale bylo to jen tak trochu. Kontrola kamaráda letmá, nikoliv důsledná, mohlo být více. Otočka, zjišťuji s povděkem, že bradavky reagují velmi jemně; to je příjemné a body to body s nimi byl prostě zážitek. Pak zajímavé, masérka bere kamaráda, s trochou námahy jej staví a seznamuje ho s těmi bradavkami. Některá fouká, ale tuhle techniku moc často nepotkávám. Důležitá poznámka – v průběhu masáže slušný pokec o životě, o létě, prostě klidný nenásilný zvukový doprovod. Pak zkouším svou obvyklou techniku, tzv. reverzní masáž. Asi sociologický poznatek; jsou masérky, které na zádech nohy lehce roztáhnou, občas něco dovolí, i přivítají a očekávají oplacení něžného masáže; a pak jsou takové, které o to z různých důvodů nestojí, a mají nohy u sebe a přemluvit je se nedaří. Tady to bylo tak napůl; Izabel po mé marné snaze mě otočila zpátky a začala se znovu věnovat kamarádovi; tak jsem se o víc nepokoušel. Očekával jsem větší variace, ale slečna si sedla na moje břicho, zády k obličeji a snažila unaveného bojovníka zpracovat. To se po chvilce monotónního úsilí povedlo. Asi jsme byli oba rádi. Doplňkovou masáž jsem odmítnul, a tak jsem byl hotov za 45 minut. Sprcha, rozloučení a v tomto salónu někdy příště.
Souhrnně – Izabel je pěkná milfka pro klidné masáže, divočinu nečekejte. Erotika s masáží tak 50 na 50; typově mi sedla, jen nebýt tak utahaný. Placeno 2100.- a bonus. Hodnocení
průměrné.
https://nove.tapky.info/slecny/izabel-luxury-grand/
