Erotické masáže zbytek ČR

Kristi – Redpepr – Kladno

Domluva proběhla bez problémů. Po příjezdu mě přivítala Kristi. Podle vzhledu bych jí tipoval spíš kolem 36 let než uváděných 26. Překvapilo mě, jak formální celé setkání bylo – na moje „ahoj“ odpověděla „dobrý den“ a po celou dobu jsme si vykali. Konverzace prakticky žádná.

Sprchu jsem absolvoval sám. Masáž na břiše byla standardní, ale neměl jsem pocit, že by ji práce nějak bavila. Chyběl mi dotek nebo atmosféra, která by udělala zážitek výjimečným. Na můj dotaz ohledně mých dotyků souhlasila. Po otočení se po mně chvíli klouzala, postavu má pěknou, prsa pevná (silikon), zadek také. 69 nebyla. Celkově ale působila dost bez emocí. Žádné nadstandardní služby nenabízí.

Závěr byl povedený – stimulaci penisu zvládá opravdu dobře a vyvrcholení bylo velmi intenzivní. Poté ještě chvíli masírovala nohy, zatímco jsem odpočíval. Následovala opět samostatná sprcha, rozloučení a odchod.

Jako člověk, který pracuje ve službách, oceňuji přidanou hodnotu a osobní přístup. Tady mi bohužel chyběly. Byla to solidní klouzací masáž s kvalitním zakončením, ale nic, kvůli čemu bych měl důvod se vracet.

B2B masáž, 60 min

2000 Kč

Hodnocení průměr 5/10 😐

Kristin – Red Lips Kladno

0 0 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx