Nika – Fantazie Massage
Tak jsem vyrazil opět do masážního salonu Fantazie na Praze 6. Po špatné skoro až strašidelné masáži se mi salon omluvil a nabídl novou masáž nebo vrácení peněz a jelikož už sem tam byl dříve spokojen tak moc neváhám a beru masáž na první dobrou. Popravdě jsem to ani nečekal a nechtěl jsem to ani nějak dále řešit a bral sem to jako dan za průzkum. Jednou se povede jindy zase ne. Objednání a domluva ze salonem ok v den akce někdy kolem oběda cca 11:30 beru si 90 minutek s tím že hodinka od salonu zdarma a rozdíl doplácím abych alespon pustil chlup 🙂
Beru Masérku Niku kde už jsem u ní jednou byl slečna si mne nepamatuje tak ani já nic neříkám ale ok. Domluva na pokoji na masáži na konkrétní masáži. A opět chci společnou sprchu a slečna odešla což minule neudělala a minule to nebylo eldorádo ale ok ted vůbec a asi na 7-10 minutek odešla z pokoje že se jde umýt a odnes peníze + přinesla pití.
Ok jdeme na masáž ulehám na matraci a masérka Nika si sedá k nohám a začíná masáž od nohou jede lýtka stehna nejdříve hlazení a pak přídává olej a na tlaku celkem dobrá masážní část + přidává takové to přejetí jen nehty nebo konečky prstu takové to mravenčení po celém těle taky celkem dobré a postupuje směrem na horu kámoše bere ke kontrole taky ok a nasedá mi na nohu nejdříve levá a pak pravá a začíná masáž zad od spodu na horu + na mne leje fakt teplí olejíček toho používala při masáží fakt dost za mne ok ale pro někoho to muže být až moc. Poté se šlo do prsní masáže + masáž tělo na tělo kdy jezdila od zadku až k hlavě masáž prsama taky šla jen mi trochu škrábala nějakým kamínkem co má v pupíku 🙂 ale nic strašného to nebylo + sem si všiml jak má drobné ručičky, přirovnal bych je k Belle s Le Velouru ta je má podobě hubené a drobné teda za mne. V zrcadle to bylo také dobrá podívaná. Asi po 25-30 minutkách točka na záda zde si dobře pohraji s těma 2 prsama trochu toho mazlení a masáže hrudníku a velím otočku že si ji trochu namažu já + přesun na pussycat část zde to byla celkově jízda jakou sem snad ještě nezažil to se nedá ani popsat hlazení mazlení střídání tempa vše ok co si zde domyslíte 🙂 prostě pecka ta to část asi 25 -30 minutek a je hotovo a můj naklad jde na prsa a masérka opět odcházi z pokoje do sprchy a já jdu také sám ( 7-9 minut ) opět není na pokoji poté se jde na masážní tulící část klidnější tempo taková b2 tulící jízda a vlastně po zbývající čas masáže to samé +/- ale za mne také fajn po té předchozí divočině jsem se stejně na více nezmohl 🙂 a poté jen závěrečná sprcha také solo jízda a odchod ze salonu.
Masérka nika je fajn jen škoda té sprchy za mne sem byl ale stejně víc než spokojen Prsa 2 pěkné akorát do ručky Vlasy měla celou dobu v drdolu stočené je to blond slečna věk 30 bych jí netypoval za mne má tělo tak 25. Tetování sem nenašel jen během masáží měla řetízek s stříbrný s křížkem na krku + ten piersing v břiše. Hodnocení sem si říkál že bych dal prvně super smajlíka ale když bych neměl hodku zdarma tak by mi zase sral trochu to odcházení a časové prostoje+ ta sprcha tak že o kousek to uteklo ale tesně.
Druh masáže : – Pussycat masáž
Délka masáže : – 90 minut
Cena masáže : – 3600 Kč
Hodnocení masáže :
jo byla to jízda SUPER masáž skoro TOP
https://nove.tapky.info/slecny/nika-fantazie-massage-770199109-770-199-109/

