Karla Infinity
Po delší době jsem vyrazil do Infinity masáží. Volba padla na masérku Karlu. Otvírá mi v sexy prádelku a nabízí společnou sprchu. Do sprchy jdu sám. Po návratu na pokoj už na mě Karla čeká nahá. A to je tedy pohled pro Bohy. Má opravdu luxusní postavu, krásnou prdelku, vypracované břicho a nádherná umělá prsa. To je skvost. Libí se mi i její postoj, je to taková dáma. Během masáže mi i prozradila jak je vzdělaná. A ještě musím dodat, že to je Češka.
Ulehám na břicho a začíná masáž zad. Jde od hlavy dolu. Je vidět velká zkušenost, není to žádná vyblázněná dvacítka. Především kvituji, jak se věnuje stehnům a lýtkům. Samozřejmě se nejvíce těším na body2body a její prsa. To přichází po chvilce. Karla využívá celé své tělo, jezdí po mně prsy, zadečkem, koleny a u toho mám nádherný pohled na ni v zrcadle. Fakt je dobrá.
Po otočce začíná chvilková masáž, ale hned poté se věnuje penisu. Střídá různé polohy a drží ho neustále v pozoru. Několikrát už mám pocit, že budu, ale vždy to zbrzdí tak, že se neudělám. V tomhle je prostě rozdíl mezi zkušenou ženskou a mladicí. Co mě moc těší, že pořádně stojí bradavky, vypadá to, že ji to taky baví. Nakonec si ke mně lehá, já ji hladím zadeček a ona mě ukončí. Jeden z mých nejsilnějších orgasmů. V tomhle jsou přesně lepší masáže než sex, samozřejmě musí umět a vycítit masérka oddalování.
Nakonec mě Karla utírá a jdeme spolu do sprchy. Tam už se jen navzájem myjeme. Já si naposled pomačkám prsíčka a razím domu.
Karla je super. Těžko se to popisuje, je to taková slušná, vzdělaná dáma. Hezky se chová, je milá. Nemůžete od ní očekávat rozkrok v obličeji, ale kvalitní erotickou práci. Dost mi to připomínalo takovou odvážnou tantru.
Infinity mix
60 minut
2200
🙂 Budu opakovat.


