Luna – Candy Shop Massage
Zaujaly mě fotky nové Luny. Já mám prostě ty „latino“ typy rád. Luna je samozřejmě spíše z východu než z jihu. Uvítací sleva od Candy je také fajn a fér. Měl jsem výjimečně chuť objevovat a Candy je téměř jistota, že to minimálně bude „jen“ dobré, tak proč ne.
Objednávka last minute bez problémů a Luna mě už vede do té nejposlednější místnosti. Jako první si všímám (kromě jejích pěkných tmavě hnědých očí) toho, že je štíhlá. Na těch fotkách se mi zdála být jakoby trochu širší, ani nevím proč. To samozřejmě nemyslím ve zlém. Věk, váha, výška bude sedět. Jinak v profilu má uvedeno „Oči: černé“. Hmm, ona je fakt celá taková pěkně tmavší. Jak z Portugalska. 😀
Na to, že je úplně nová, tak byla celou dobu tak příjemně sebevědomá. Je vidět, že je extrovert, ráda si povídá, i když jí občas vypadne nějaké slovíčko a nahradí ho ukrajinským. Vím, že některým z vás vadí, když masérka neumí pořádně česky, ale já to beru jako zábavu a vznikají z toho docela zábavné situace a dobré to láme ledy. Ale česky ví docela dobře.
Úvod je klasický Candy styl a jsem rád, že můžu použít slovo „klasický“. Že ten úvod už dělá téměř každá masérka a myslím tím to společné svlékání a otlapkávaní. To se mi moc líbí. A líbí se mi i její tvářička, na které je tak trochu natěšený výraz. Vidno, že Luna je zvědavá jak to celé dopadne nebo co budu zač.
Na společnou sprchu se mě neptá a rovnou tam jde se mnou. Má hezké hebké tělo, dvojky prsa, úzký pas, moc fajn kulatý zadeček a k tomu hezké nohy. No já jsem byl určitě spokojen. U zbrusu nových masérek se trochu obávám, jestli budou umět navodit tu správnou erotickou atmosféru, ale Luna není nervózní a jde to s ní naprosto hladce.
Ve sprše neproběhne žádná divočina, ale pěkně se ke mně tlačí, objímáme se a mazlíme. Po sprše jsme ještě před ulehnutím na matraci zase v objetí, no hezké to je. Když si lehám na břicho, tak se ho snažím nějak zalomit a Luna se z toho rozesměje.
Pasáž na břiše je takový standard. Nejprve mě hladí, poté masíruje. Nezapomíná ani na kamaráda dolů. Nemá zatím takové finty, jako masáž nohama nebo zadečkem. Ale i tak je to příjemné a snaží se i o GFE.
To hlavní ale přichází po otočce, která přijde velmi rychle. Luna hned nasedá na koníčka. Její kozenky se začnou natřásat. Já to nevydržím a sednu si k nim. Nevím ani kdy se to stalo, ale najednou má Luna rozpuštěné její černé vlasy. Vypadá sexy. Vlasy si zpět sepne až do sprchy. Klesám zpátky na matraci a chválím její krásu. Luna se usměje a trochu zvolní tempo.
Luna ho po otočce moc nepustila z rukou. Ano z rukou, hrála si s ním většinou oběma rukama bez ohledu na polohu a masírovala často i kulky. Toto bylo pro mě docela překvapivé, toto často nedělají ani zkušenější masérky. Udržovala oční kontakt nebo se na mě usmívala do zrcadla (i toho na stropě). Toto že je úplná začátečnice?! Ono to zas není až tak těžké, když to slečnu baví, že?
Vystřídali jsme postupně mnoho poloh a často jsem pozoroval, jak si Luna užívala to, jak jsem si to užíval. Prostě ji to těšilo, že jsem z ní vzrušený a tak to má být. Proběhly skoro všechny možné imitace, přičemž mi ho pořád masírovala. V zrcadle to občas vypadalo dost věrohodně.
Když jsme tak klečeli za sebou, v zrcadle jsem spatřil její odraz od pupíku níže. Ona má fakt hezkou ženskou křivku od pasu po stehna. A zadeček také moc fajn tvarovaný. Samozřejmě nám dochází čas, ale nezapomene ani na 69ku a to už nevydržím.
Po utření si na mě ještě křížem lehne a zase kecáme. Mě zajímá jak se dostala k této práci a Luna o sobě toho prozrazuje možná až moc. Tady bych jí doporučil možná nebýt až tak otevřená. Samozřejmě, že já zde nic nenapíšu, ale lidé jsou různí.
Líbí se mi, že mě nežene hned do sprchy, ale to se samozřejmě změní, až bude mít více klientů. Ve sprše mi věnuje zase nějaká objetí i pusinky 🙂 a já si ještě naposledy pohraju s tím jejím zadečkem. Luna se v erotice neztratí a je fakt strašně fajn. Při odchodu mě za ruku vyprovodí až ke vstupním dveřím, kde se ještě pěkně „soukromě“ rozloučíme.
Byl to hodně dobrý autentický erotický zážitek. Taková ta ideální GFE masáž s novou masérkou, pro kterou to bylo také všechno nové a pro kterou to taktéž musel být příjemný „adrenalin“, i když to je už silné slovo, ale asi víte co tím myslím. Technicky možná ne dokonalá masáž, ale za to bych to ještě popsal slovem „entusiasmus“ – to je to, co jí nechybělo. K tomu je ještě v mých očích hezká tmavovláska s pěknýma „černýma“ očima a prdelkou.
Zamilovaný smajlík? Zase?! Kdyby se mě na to někdo zeptal bezprostředně po zavření dveří salonu, odpověděl bych ano, top smajlík. Ale s odstupem jsem si uvědomil, že té tělo na tělo masáže moc nebylo. Spíš jsme se nechali strhnout atmosférou a hráli si na milence, resp. to byla taková lingam masáž s imitacemi.
Ale komu by to vadilo, že? Mně určitě ne. A není to jedno? Někomu, kdo miluje masáž tělo na tělo (jakou dělá například Kaila), by to možná trochu chybělo, ale nevím no. Kontaktu s jejím tělem jsem měl požehnaně, zákazy v rámci pravidel nebyly, jen to nebyla ta taková masáž celým jejím tělem. Ale věřím, že by to Luna zvládla, nebo možná časem. A také závisí, co od masáže očekáváte. Já jsem dostal to, co bych očekával od zkušenější Candy masérky. Odcházel jsem vysmátý a uvolněný.
Buďte na ni hodní, ona bude určitě na vás. Objektivně bych měl zatím hodnotit obyčejným smajlíkem, ale já budu také hodný a s ohledem na to, že je úplně nová (resp. totálně nová – nikde jinde nemasírovala) dám jí na úvod nejlepší hodnocení. Hodnotím tím celkový subjektivní pocit, který jsem z našeho setkání měl.
Bylo to parádní GFE s autentickým nádechem. Jako placená služba mi to připadalo až při placení. Asi jsme si hodně dobře sedli na úvod její „kariéry“. Líbila se mi jak vizuálně, tak jejím přístupem, no a obouruční práci měla také výbornou. 😀 Možná jsem až příliš štědrý, ale uvidíme…
Hodnocení 😍 (super) Čas překročen.
Body to body masáž na 60 minut za 1800 Kč s úvodní slevou 10%.


