Erotické masáže Praha

Sabrina – Matahari salón

Zdravíčko pánové,

ten den toho bylo fakt ošklivo, plus jsem se den předtím cejtil fakt pod psa. Tak jsem si chtěl zlepšit den něčím neprozkoumanym. Bohužel jsem dojel do svého oblíbeného Matahari malinko se zpožděním, ale nic se nestalo. Holky tam na mě počkaly, hihi. Tak jen v rychlosti jsem se pozdravil s krásnou recepční a šlo se tulit se Sabrinkou.

Už při cestě do pokoje jsem měl z ní fakt dobrej pocit. Je to taková velmi štíhlá mazlivka se zájmem o klienta. Tak to je super, takhle to mám rád. A hádám, že v tom nebudu sám. V Matahari maj asi den otevřenejch dveří či co, protože je tam najednou hodně z čeho vybírat. Myslím, že kdybych byl tak říkajíc erotickým zelenáčem, tak budu váhat kterou holčinu si vybrat a na jak dlouho. Už delší dobu jsem měl v hledáčku Sabri, tak jsem vyrazil za ní.

Na pokoji žádná velká divočina, ve sprše jenom takové přátelské pomazlení a už jsem hodil šipku na futon a šlo se do akce. Nato, jak se Sabrina teprve rozkoukává a je to nováček, tak potenciál na full relax a masáže, tam je. Abych vám popsal Sabrinu, tak je to tělem Tereza nebo Maddie. Úplně jsem se neptal, jestli dřív někde masírovala ale hádám, že když se dostala do mého velmi oblíbeného podniku aka Matahari salón, tak tam potenciál prostě bude:“)

Sabri začala celkem zlehka, kdy to bylo spíš takové relaxační mazlení a až sportovní masáž. To se musí uznat, že Sabri je mazlivka včetně GFE. Je velmi naslouchavá, taková nevinná prdelka to je, haha.

Poté co si dojela tuhle relaxační a sportovní masáž kdy fakt se nebála přitlačit, tak se na mě zlehka přitiskla, moc hezky se přitulila, tělo na tělo jí jde, to bylo znát. Sem tam jsme si pokecali, ale stále to bylo moc hezky intimní a dostatečně erotické. Sem tam pěkně vyšpulila prdelku, kterou má tak akorát, hezkou, mladou, měkkou. Sabri je prostě dobrá štíhlá mazlivka i se smyslem pro humor.

Za chvilku mě požádala, abych se otočil, což přijímám s radostí. Zde musím říct, že slečna je spíše pro dolňáky než pro horňáky, to jenom taková poznámka pro vás kolegy. No nicméně jak jsem byl otočený, tak se slečna zase na mě přitiskla, chvilku takováhle odpočinková poloha. Po chvíli se mě zeptala jestli se mi to líbí. Řekl jsem že ano, že se mi to moc líbí ať pokračuje. Taky jsem se zeptal Sabrinky jestli se jí to líbí, potichu mi řekla že moc.

Po dostatečnym pomazlení, mi slečna řekla jestli se nemá otočit (myšleno na 69tku) ještě před touhle finální pozicí, jsem si Sabrinu našteloval aby si na mě sedla a hrála si zezadu. Tuhle pozici jsem měl jen na moment, pak už 69tka a šlo se na happy end. Poprosil jsem Sabri aby trochu oddalovala. Ano, tohle jí jde také, jen si osobně myslim že na oddalování to chce víc času…ale to jenom jedna jediná připomínka. Zbytek proběhl naprosto v pohodě a klidu. Pak už se jen slečna šla jako první osprchovat a nechala mě dovnímat ten celej prožitek. Já se po chvíli taky přidal k závěrečné sprše. Co mi ale také přišlo zajímavé, tak bylo to že jak jsem oddychoval, tak se Sabri ještě na pár minut po mě klouzala. To se mi móóc líbilo. Takové neotřelé, originální. Myslím, že opáčko je víc než jisté…🤗

B2B

60 minut

2300,-

Sabrina – Matahari Salon

Závěrečné hodnocení: 🙂 (parádní, spokojenost)

01KFXG2215ETKEV9SVVNTGBDM2-1.jpeg 01KFXG22175VH97GWDCE8NHJ5H-0.jpeg

1 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx