Erotické masáže Praha

Michelle – Imperium masáže

Slečna Michelle ještě nemá recenzi, což je škoda. Zaujaly mě její míry – vyšší postava, dobře vybavený hrudník. Má taky krásné fotky na webu, kde má pár dobrých mikrorecenzí, takže jsem nakonec neodolal. Objednání pár dní dopředu přes WA. Pár minut jsem musel počkat na odpověď. Ve vybraný čas dorazím na místo v ulici Korunovační. Zazvonil jsem a jdu dovnitř. Hned za dveřmi mě vítá recepční a ptá se za kým jdu. Předávám peníze a recepční jde pro Michelle.

Vítám se s Michelle. První dojem dobrý. Má trochu přízvuk, ale domluva úplně v pohodě. Jen lehounce nalíčená, působí uvolněně a vede mě na pokoj. Prohodíme pár vět. Usmívá se. Na každém pokoji je zde sprcha, což je super. Jdeme do sprchy. Má krásné přírodní trojky, kterým se začínám věnovat. Vzájemně se umíváme, tiskneme k sobě a strávíme tím dost času. Máme přece 90 minut, takže není kam spěchat… Vezme mi ho do ruky a po chvilce stříkám.

Po ulehnutí na břicho začíná masáží nohou, kterým se poctivě věnuje. Mám rád, když masérka zvládá i takovou tu sportovnější masáž. Michelle se zaujetím pracuje i na mých zádech. Dívám se na ní do zrcadla a dává si na tom záležet. Po chvilce se začíná po mně klouzat celým tělem i z boku. Lehce nehtíky párkrát zajede mezi stehna. Před půlkou času mě vyzve k otočce na záda.

Začíná se ke mně tulit a jezdí po mně celým tělem. Občas se na mě podívá a usměje se. Na chvilku ho vezme do ruky. Pak se zase ke mně tiskne a dráždí ho stehnem. Naše obličeje jsou blízko, ale na líbání jsem se neptal, takže nic. A dole mám zákaz se dotýkat. Musel bych zvolit jiný typ masáže. Nevadí a užívám si jejího těla. Hraju si s těmi trojkami. Ve spolupráci s Michelle to dovedeme do zdárného konce. Možná bych přidal z její strany nějaké další variace – masáž zadečkem, simulace koníčka. Nevím, možná příště zazlobíme víc.

Ještě zbývá čas, tak navrhuji další masáž zad a nohou. Pěkně mě promasíruje. Na závěr už jen samostatné opláchnutí a rozloučení. Moc jsme toho nenamluvili, ale Michelle je příjemná. Můžu doporučit a třeba se někdy vrátím.

Hodnocení : 🙂 (spokojenost)

Masáž body to body – 90 minut – 2 400 Kč (sleva za první návštěvu)

https://nove.tapky.info/slecny/michelle-imperium-massage/

michelle-imperium2-1.jpg michelle-imperium-0.jpg

3 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx