Erotické masáže Praha

Bára – Luxury Grand

Tak mi do oka padla Alex z Luxury, takže volám jednou… ma plno… volám podruhé… má plno 😀 Podruhé už ale bylo natlakování tak velké že už nešlo čekat déle, takže z vybraných náhradnic po rychlém zkouknutí recenzí beru masážní veteránku Báru.

Ve smluvenou dobu volám že jsem tam a během chvilky na mě vykukuje Bára. Z fotek jsem si pro tentokrát ani nijak nikoho nedokázal představit, takže nejsem zklamaný, Bára je sympaťanda, navíc se na mě hezku culí a úsměv jí sluší. Šup dolu po schodech, boty dolů a už si mě vede do celkem útulného pokojíčku se sprchou. Domluva na drinku, prý se můžu svlíknout a že je hned zpět a půjdeme do sprchy.Jsem rychlík, takže lezu do sprchy v době kdy se Bára vrací. Neztrácí čas a shazuje svršky. Já jen sleduju pěkný kozy, který za chvíli pomazlím 😀 Ve sprše si mě pěkně umyje, při mytí zad, nezapomene rukama zajet i dopředu a pohonit kládičku, ze který se stává v jejích dlaních velká kláda. Já ji na oplátku taky pořádně vymydlím, hlavně kozy když je ke mě zády 😉 Ale už se těším na matraci.

Ulehám na břicho a začíná od nohou. Příjemné uklidňující, kecáme o životě. Po chvíli ale dokecáme, protože začíná přituhovat a masíruje vnitřní stranu stehen, hráz a kulky. Poté jde na záda a plynule přechází v tělo na tělo, kdy po mě jezdí jak předkem, tak zadkem. Poté předkem z doširoka roztaženýma nohama a o moje půlky si jí hezky tře. Začíná si povzdychávat a jezdit čím dál intenzivněji. Dostávám pusu na ucho a následně lehké kousnutí. Proplétá prsty a vzdychá čím dál víc. Špitne mi do ucha ať se otočím.

Otáčím se, Bára leží vedle mě a dívá se mi do očí, zatím co její ruka míří dolů a začne si se mnou pohrávat. Já samořejmě taky nelením a moje ruka hněte prsa, pak zamířím dolů, za zadek si ji namáčknu na sebe, vypadá to že se začneme i líbat, ale Bára se v mžiku protočí a je ke mě otočená zády. Ruka která ji předtím držela za zadek teď svírá a honí její hodně připravenou kundičku. Ona má jednu ruku za zády a honí mě. Nicméně Bára byla připravena více než já, takže po chvíli za hlasitějších projevů a otřesů kapituluje jako první. Chvíli ji jen tak objímám, pak říká že jsem na řadě. Začíná tělo na tělo s polohou nos na nos, poté přechází do fejk koníčka, kdy mi ho pěkně honí mezi půlkama a já s rukama na jejích prsou taky kapituluju a postrříkám jí záda a zadek. Jen se směje a lehá si na chvíli na mě. Pak ji jako správný gentleman pomůžu s očistou 😀

Finální sprcha už je jen povídací a vzájemně omývací. Bára je prima, masáž super, na pivo bych s ní šel taky hned. Kámoška by to byla dobrá. Za mě jasný usměvavý smajlík 🙂 a jistota návratu

Masáž to byla klasická erotická 1 hodina za 2100,-

Bára – Luxury Grand

img-6909-851x1024.webp

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx